Aplikacja Alior Banku dostępna dla użytkowników iPhone'a

Alior iPhone
Alior iPhone
Zbigniew Kowal

24.09.2010 11:25, aktual.: 24.09.2010 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alior Bank udostępnił specjalną aplikację bankową dla użytkowników urządzeń iPhone. Aplikacja umożliwia m.in. znalezienie najbliższej placówki lub bankomatu Alior Banku.

Dodatkowo aplikacja wyszukuje bankomaty sieci Euronet oraz Cash4you, sprawdza aktualny kurs walut oraz dostarcza komunikaty o najnowszych produktach i usługach Banku.

Klientom Alior Banku aplikacja umożliwia korzystanie z systemu bankowości mobilnej, dostosowanej specjalnie do urządzeń iPhone. Pobranie aplikacji i korzystanie z niej są bezpłatne. Bezpieczeństwo aplikacji potwierdzone zostało zarówno przez zespół Alior Banku, jak i firmę Apple.

Obraz

Podobnie jak strona internetowa i System Bankowości Internetowej aplikacja "Alior Bank" dla użytkowników telefonów iPhone dostępna jest w dwóch wersjach językowych – polskiej oraz angielskiej. Aby pobrać aplikację w oficjalnym sklepie firmy Apple (App Store), należy podłączyć iPhone'a do komputera, uruchomić program iTunes, wyszukać aplikację "Alior Bank" w App Store, a następnie pobrać ją i zainstalować w telefonie. Aplikacja jest także dostępna w App Store pod tym adresem.

Niektóre funkcjonalności aplikacji „Alior Bank”, np. wyszukiwarka placówek i bankomatów, działają również po dezaktywacji połączenia internetowego w iPhonie. Szczegółowy opis oraz prezentacja wideo aplikacji znajduje się na tej stronie.

Źródło: unitedpr

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)