Aplikacja Dnia: Darmowe Angry Birds na iOS

Aplikacja Dnia: Darmowe Angry Birds na iOS
11.03.2013 07:00
Aplikacja Dnia: Darmowe Angry Birds na iOS
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Aplikacja Dnia to nowy cykl wpisów na Komórkomanii. Od dziś, równo co 24 godziny, będziemy prezentować jedną aplikację lub grę godną Waszej uwagi. W premierowym wydaniu nie mogło zabraknąć Angry Birds, które od kilku dni są darmowe.

Wprowadzenie nowego cyklu pociągnie za sobą drobne zmiany w App Store Inspekcji. Większy artykuł prezentujący zbiór aplikacji będzie się u nas pojawiał co dwa tygodnie. Codziennie natomiast będziemy wybierać jedną aplikację, która wyróżnia się w sklepie Apple’a.

Czasami będą to gry, których cena właśnie spadła, innym razem aplikacja, która dostała znaczącą aktualizację. Nie zabraknie również ciekawych premier czy programów mało znanych, ale wartych uwagi. Mamy nadzieję, że nowa formuła prezentowania skarbów App Store’a przypadnie Wam do gustu.

412052537206965158

Zaczynamy od Angry Birds - gry kultowej pod każdy względem, światowego fenomenu i symbolu mobilnego grania. Dzieło Rovio zadebiutowało na rynku w 2009 roku i od tego czasu zostało zaktualizowane ponad 27 razy. Teraz, po raz pierwszy w swojej historii, gra jest dostępna do pobrania za darmo!

[solr id="komorkomania-pl-148857" _url="http://komorkomania.pl/4393,gry-mobilne-to-idealna-platforma-do-reklamowania-samochodow" _mphoto="nissan-148857-270x143-bbfa27977d.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3642[/block]

Z jakiej okazji najpopularniejsza gra mobilna na świecie stała się bezpłatna? Tego nie wie nikt, chociaż spekuluje się, że Rovio szykuje bazę klientów pod Angry Birds 2. Czy tak rzeczywiście będzie, okaże się w najbliższej przyszłości. Na razie jednak aplikacja promowana jest przez Apple'a jako Free App Of The Week.

Angry Birds to gra uniwersalna. Rovio wyłamuje się więc ze światowego trendu, zgodnie z którym promuje się tylko jeden zakup/pobranie dla tabletu oraz telefonu Apple’a. Użytkownicy iPadów muszą pobrać dedykowaną wersję Angry Birds HD dla większych ekranów.

Angry Birds Cinematic Trailer

Czy warto zagrać? Jakie są najmocniejsze strony tej gry? Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Angry Birds (czy naprawdę są tacy?), to teraz jest ku temu najlepsza okazja. Ponad pół miliarda użytkowników nie może się mylić, czyż nie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)