Aplikacja Dnia: Borderlands Legends tańsze o 5 euro!

Aplikacja Dnia: Borderlands Legends tańsze o 5 euro!05.08.2013 06:00
Aplikacja Dnia: Borderlands Legends tańsze o 5 euro!
Zbyszek Kowal

Jeżeli jesteście fanami uniwersum Borderlands, to mam dla Was świetną wiadomość. Właśnie nadarzyła się okazja, żeby powrócić na planetę Pandora: cena Borderlands Legends znacząco spadła. Gra kosztuje teraz niecałego dolara, więc grzech nie spróbować!

Jeżeli jesteście fanami uniwersum Borderlands, to mam dla Was świetną wiadomość. Właśnie nadarzyła się okazja, żeby powrócić na planetę Pandora: cena Borderlands Legends znacząco spadła. Gra kosztuje teraz niecałego dolara, więc grzech nie spróbować!

Z mobilną odsłoną Borderlands początkowo było wiele zamieszania. Najpierw gra została zapowiedziana, później informację tę zdementowało studio Gearbox. Następnie ponownie pojawił się jakiś wyciek, aż w końcu tytuł oficjalnie potwierdzono. Koniec końców gra zadebiutowała w App Store niecałe dwa lata temu i wycisnęła ostatnie poty z ówczesnych iPhone'ów.

412058265099502124

Dzisiaj to tylko solidna gra, nie szokuje rozgrywką ani grafiką, ale nadal jest to jeden z ciekawszych kawałków kodów w sklepie Apple’a. Borderlands Legends to połączenie cech charakterystycznych dwóch gatunków: akcji oraz cRPG. Akcja toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości, podobnie jak w wersji PC.

Zadaniem gracza jest likwidowanie członków gangów oraz różnej maści potworów przy wykorzystaniu czteroosobowego oddziału (Brick, Lilith, Mordecai oraz Roland), składającego się z postaci z pierwszego Borderlands. Dla ułatwienia akcja została ukazana z góry. Naturalnie bohaterzy zachowali unikatowe drzewka zdolności oraz możliwość używania ruchów bojowych.

CGR Trailers - BORDERLANDS LEGENDS iOS Update Trailer

Rozgrywka polega na eliminowaniu dużych grup wroga, rozwijaniu wszystkich czterech postaci oraz dobieraniu odpowiedniego sprzętu do misji. Nasi podopieczni mogą korzystać z systemu osłon (nowość w serii), aby unikać ataków wroga. Uwaga, gra nie należy do najłatwiejszych i wymaga sporej cierpliwości.

[solr id="komorkomania-pl-178749" _url="http://komorkomania.pl/3275,app-store-inspekcja-wysmienita-gra-z-asterixem-dwie-polskie-produkcje-oraz-gorace-premiery" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4188[/block]

Wersja na iPhone’a kosztuje niecałe 5 euro, odsłona HD dla tabletów Apple’a to wydatek 6 euro. Teraz obie aplikacje można pobrać w promocyjnej cenie 0,89 euro. Jeżeli uwielbiacie tego typu gry, to warto skusić się na dzieło Gearbox.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)