Aplikacja Dnia: Carmageddon za darmo na 16 urodziny!

Aplikacja Dnia: Carmageddon za darmo na 16 urodziny!

Aplikacja Dnia: Carmageddon za darmo na 16 urodziny!
Zbyszek Kowal
01.07.2013 06:00, aktualizacja: 01.07.2013 08:00

Carmageddon to jedne z najbardziej kontrowersyjnych wyścigów, jakie kiedykolwiek pojawiły się w branży gier. Z okazji szesnastych urodzin tej popularnej gry można ją pobrać za darmo! Jeżeli jeszcze nie graliście, to warto spróbować.

Oryginalna wersja Carmageddon, która trafiła na rynek w 1997 roku, wzbudziła wiele emocji. W wielu krajach była zakazana, a w niektórych wyszła w okrojonej formie. Już sam slogan reklamowy – "Gra wyścigowa dla chemicznie niestabilnych" – wywoływał spore emocje.

Obraz

Gracz podczas wyścigu miał limitowaną ilość czasu na przejechanie określonej liczby okrążeń. Dodatkowy czas można było zyskać, niszcząc samochody albo rozjeżdżając przechodniów!

Oczywiście zarówno branżowi dziennikarze, jak i sami gracze byli zachwyceni takim pomysłem. Wszelkie restrykcje i ograniczenia można było ominąć, pobierając specjalne łatki ze strony producenta. To jedna z niewielu pozycji, które wryły się w pamięć dzisiejszych trzydziestolatków.

Carmageddon Iphone and Ipad Game Trailer.

Teraz krwawe wyścigi mogą odkryć również młodsi gracze. Do zabawy nie jest potrzebny komputer. Wystarczy iPhone lub dowolny tablet Apple’a, aby poczuć adrenalinę na jednym z kilku dostępnych trybów gry. Główna kampania składa się z 36 plansz, wystarczy więc na dość długo. Podczas zabawy można zwiedzić 11 różnych miejsc oraz odblokować 30 samochodów.

[solr id="komorkomania-pl-169180" _url="http://komorkomania.pl/3505,app-store-inspekcja-bajecznie-drogi-xcom-polska-gra-za-darmo-oraz-mordobicie-od-snoop-dogga" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3979[/block]

Co ciekawe, krwawe przejażdżki można udokumentować w postaci filmiku, który łatwo wrzuca się na YouTube’a. Całość okraszona jest osiągnięciami oraz rankingami w usłudze Game Center. Jeżeli nie skorzystaliście z majowej obniżki na Carmageddon, teraz nie dajcie przejść okazji koło nosa. Polecam pobrać grę z App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)