Aplikacja Dnia: Darmowe Tiny Troopers

Aplikacja Dnia: Darmowe Tiny Troopers21.05.2013 06:00
Aplikacja Dnia: Darmowe Tiny Troopers
Zbyszek Kowal

Nie tak dawno w App Store Inspekcji pisałem o promocji na Tiny Troopers 2. Teraz Chillingo wraz z producentem gry postanowiło przecenić pierwszą część mobilnego Cannon Foddera. Z takiej okazji warto skorzystać!

Nie tak dawno w App Store Inspekcji pisałem o promocji na Tiny Troopers 2. Teraz Chillingo wraz z producentem gry postanowiło przecenić pierwszą część mobilnego Cannon Foddera. Z takiej okazji warto skorzystać!

Każda promocja to przemyślany ruch, mający na celu zbudowanie bazy użytkowników chcących wydawać pieniądze na mikrotransakcje. Oczywiście jeżeli potraficie oprzeć się pokusie, to dzieło Kukouri Entertainment przyniesie Wam sporo frajdy bez sięgania do portfela.

412055738618544684

Tiny Troopers w humorystyczny sposób przedstawia obraz wojny. Gracz dowodzi malutkim odziałem (od 1 do 4 osób), którego zadaniem jest wyeliminowanie żołnierzy wroga lub wykonanie zleconego zadania. Machina wojenna została ukazana w krzywym zwierciadle. Sołdaci wyglądają śmiesznie, wesoło przebierają malutkimi stópkami i radośnie podskakują po wykonaniu misji. Główny tryb gry składa się z 30 misji, które można przejść na trzech różnych poziomach trudności.

[solr id="komorkomania-pl-157261" _url="http://komorkomania.pl/3865,app-store-inspekcja-batma-w-oprawie-lego-oraz-sporo-darmowych-gier-dla-calej-rodziny" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3863[/block]

Największą zaletą tej produkcji (obok pomysłu) jest niesamowita, trójwymiarowa oprawa graficzna. Design plansz wzorowany jest na nieśmiertelnych rozwiązaniach Cannon Fodder. Wszystko jednak zostało przeniesione z płaskiej mapy do świata 3D. Fani kultowej produkcji z Amigi powinni być zadowoleni.

Official Tiny Troopers Launch Trailer

Po przejściu kampanii (kilka godzin solidnego grania) można każdą misję rozegrać jeszcze raz i poprawić swój wynik. W aplikacji są również osiągnięcia zaimplementowane przez usługę Game Center; one również zmuszają do kolejnego odpalenia gry. Aplikacja pochłania na kilka godzin i odpuszcza dopiero po wysadzeniu ostatniego bunkra. Pobierajcie, póki jest darmowa, promocja może się skończyć w każdej chwili.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)