Aplikacja Dnia: Darmowy GarageBand dla ciebie i rodziny!

Aplikacja Dnia: Darmowy GarageBand dla ciebie i rodziny!

Aplikacja Dnia: Darmowy GarageBand dla ciebie i rodziny!
Zbyszek Kowal
28.10.2013 07:00, aktualizacja: 28.10.2013 08:00

Kilka dni temu gigant z Cupertino postanowił odświeżyć aplikacje z pakietu iWorks. Pojawiły się nowe ikony, ale są też ważniejsze zmiany: program muzyczny GarageBand stał się tytułem darmowym z mikrotransakcjami. Najlepsza aplikacja muzyczna w App Store już na Was czeka!

Po uruchomieniu GarageBand najbardziej zaskakuje to, że został on w pełni spolonizowany. I interfejs, i obszerny samouczek są po polsku. To miła odmiana w czasach, kiedy nawet rodzime firmy nie zawsze starają się lokalizować swoje produkty.

412060612919820844

GarageBand to muzyczny kombajn, który umożliwia tworzenie i miksowanie utworów muzycznych. Ta kompleksowa aplikacja pozwala na przykład nagrać swój głos lub stworzyć pojedyncze dźwięki, a następnie z takich kawałków ułożyć całkiem znośną piosenkę.

Główne menu składa się kilku opcji głównych, które zapewniają dużą swobodę w komponowaniu. Więcej o programie dowiecie się z naszej recenzji. W GarageBand wprowadzono teraz także mikrotransakcje.

[solr id="komorkomania-pl-196571" _url="http://komorkomania.pl/2765,app-store-inspekcja-fenomenalny-bike-baron-darmowa-gra-w-systemie-dungeons-dragons-oraz-cos-dla-fanow-formuly-1" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4642[/block]

Jest też jedna niedogodność: darmowa wersja GarageBand współpracuje tylko z urządzeniami opartymi na iOS 7.0 lub nowszej wersji oprogramowania. Oznacza to, że właściciele iPada pierwszej generacji lub iPhone’a 3GS muszą obejść się smakiem. Reszta użytkowników (również Mac OS X) może pobrać program bez opłat z App Store lub Mac App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)