Aplikacja Dnia: Darmowy Greedy Dwarf!

Aplikacja Dnia: Darmowy Greedy Dwarf!
Zbyszek Kowal

12.11.2013 07:00, aktual.: 12.11.2013 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W App Store zdarzają się przeceny, obok których nie można przejść obojętnie. Nawet jeżeli nie jesteście fanami jakiegoś gatunku, to i tak warto dorzucić aplikację do swojej kolekcji. Greedy Dwarf nie powala na kolana, ale na deszczowy weekend będzie jak znalazł.

Gracz wciela się w postać chciwego karła, którego żądza złota doprowadziła do jaskini pełnej skarbów. Pech chciał, że jaskinia należała do zielonego smoka i sprawy się skomplikowały. W tym momencie do akcji wkracza gracz, żeby pomóc karłowi uciec przed smokiem i przy okazji zebrać trochę złota.

Obraz

Główna kampania składa się z 32 plansz, które można zaliczyć na kilku poziomach trudności. Jeżeli uda się pozbierać wszystkie samorodki złota oraz rakiety, wtedy planszę przechodzi się na sto procent. Rozgrywka ogranicza się do podskakiwania oraz sterowania wagonikiem, w którym karzeł ucieka przed smokiem.

Jest to rodzaj endless runnera, który został podzielony na 32 części i wymaga od gracza zbierania absolutnie wszystkiego, co widzi w czasie ucieczki. Gra niestety szybko się kończy, a nadejście kolejnych plansz na razie wydaje się mało realne.

Official Greedy Dwarf Launch Trailer

[solr id="komorkomania-pl-198937" _url="http://komorkomania.pl/2658,73-procent-graczy-mobilnych-gra-z-wlaczonym-dzwiekiem-a-ty-jak-giercujesz" _mphoto="gramy-logo-198937-270x15-8d424eb.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4720[/block]

Greedy Dwarf został przeceniony kilka dni temu. Nie wiadomo, jak długo potrwa promocja, więc nie zwlekajcie z decyzją o pobraniu gry z App Store. Zabawa jest przednia, na kilka wolnych chwil będzie jak znalazł.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)