Aplikacja Dnia: Double Player - jedna para słuchawek i dwa utwory

Aplikacja Dnia: Double Player - jedna para słuchawek i dwa utwory
Zbyszek Kowal

05.09.2013 06:00, aktual.: 05.09.2013 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bardzo często pożyczamy komuś jedną ze słuchawek, aby mógł razem z nami posłuchać muzyki. Wada tego rozwiązania jest taka, że obydwie osoby muszą słuchać tego samego utworu. Jest jednak proste, darmowe rozwiązanie, dzięki któremu w słuchawkach popłyną dwie różne piosenki.

Aplikacja Double Player, jak wskazuje jej nazwa, jest podwójnym odtwarzaczem mp3. Dzięki niej można słuchać dwóch różnych utworów muzycznych jednocześnie, korzystając z jednego zestawu słuchawek. Interfejs został podzielony na dwa miniaturowe odtwarzacze, za pomocą których użytkownik wybiera, które kawałki mają być odtwarzane.

Obraz

Można wybrać utwór z biblioteki iTunes, zapętlić piosenkę czy zmienić głośność sygnału dla poszczególnej słuchawki. Bardzo łatwo da się także przeskoczyć do kolejnego utworu na liście. Na ekranie telefonu widać, jaki utwór jest odgrywany w danym momencie w obu słuchawkach.

[solr id="komorkomania-pl-185318" _url="http://komorkomania.pl/3114,app-store-inspekcja-program-do-panoram-360-nowa-polska-produkcja-oraz-duzo-darmowych-gier" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4370[/block]

Dla osób starszych jest to raczej aplikacja bezwartościowa. Dla uczniów oraz osób podróżujących wraz z przyjaciółmi w autobusie może to być interesująca propozycja. Program można pobrać za darmo z App Store. Warto dodać, że Double Player współpracuje z iPadem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)