Aplikacja Dnia: Dwie fenomenalne strategie Sida Meiera w promocyjnych cenach!

Aplikacja Dnia: Dwie fenomenalne strategie Sida Meiera w promocyjnych cenach!
Zbyszek Kowal

02.08.2013 08:30, aktual.: 02.08.2013 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sid Meier to marka sama w sobie. Ojciec kultowej Cywilizacji ma liczne zasługi w rozwoju branży gier. Wszystkie produkty sygnowane nazwiskiem kanadyjskiego projektanta można brać w ciemno. Wysoka jakość oraz niesamowita grywalność gwarantowane. Dwie gry, w których maczał palce Meier, są dostępne do pobrania w promocyjnych cenach.

Oczywiście nie jest to pierwsza obniżka ceny tych tytułów. Jeżeli jednak do tej pory nie mieliście przyjemności zagrać, to gorąco zachęcam do skorzystania z promocji . Dla fanów gier strategicznych to pozycje obowiązkowe. Każda kosztuje 0,89 euro.

Civilization Revolution to port gry pod tym samym tytułem, która ukazała się na konsole stacjonarne i Nintendo DS. Nie jest to tak hardcorowa turówka jak Cywilizacja V, ale to nadal projekt, pod którym podpisuje się Sid Meier. Intuicyjny interfejs, bajkowa grafika i te same zasady rozwijania własnej cywilizacji. Nic się nie zmieniło pod tym względem. Naturalnie zadbano o możliwość obsługi aplikacji przez dotyk.

Civilization Revolution for iPad - iPad 2 - US - HD Gameplay Trailer

Bazowe założenia rozgrywki również się nie zmieniły. Na wstępie wybiera się jedną z szesnastu dostępnych nacji. Do każdej z nich przypisany jest historyczny władca (np. Napoleon czy Lincoln). Zadania gracza to eksploracja, rozwój własnych miast oraz wojna. Gdzieś na końcu ścieżki rozwoju widać budowę statku kosmicznego i podbój wszechświata.

Niektórych z Was nie było jeszcze na świecie, gdy oryginalna wersja Sid Meier’s Pirates pojawiła się na rynku (1987 rok). Na szczęście w 2004 wydano reedycję ze wspaniałą jak na tamte czasy oprawą graficzną i nowymi przygodami na morzu pełnym piratów.

Wersja dla urządzeń mobilnych jest wierną kopią odsłony komputerowej. Na graczy czekają pojedynki na pokładach statków, handel w portach oraz spektakularne bitwy morskie na Karaibach. To obecnie najlepszy tytuł o piratach w App Store!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)