Aplikacja Dnia: Fish Out Of Water, nowa gra twórców Fruit Ninja

Aplikacja Dnia: Fish Out Of Water, nowa gra twórców Fruit Ninja

Aplikacja Dnia: Fish Out Of Water, nowa gra twórców Fruit Ninja
Zbyszek Kowal
18.04.2013 06:00, aktualizacja: 18.04.2013 08:00

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że nowe dzieło Halfbrick Studios już za parę godzin pojawi się na pierwszych miejscach we wszystkich rankingach w App Store. Tak to już jest z produkcjami uznanych marek. Panie i panowie, przed Wami przesympatyczna gra z rybkami w roli głównej!

Z wdrapaniem się na pierwsze miejsce może być mały problem, bo jednocześnie na rynku pojawiło się Cut the Rope: Time Travel (o niej jutro). Obie gry są doskonałe.

Obraz

Twórcy Fruit Ninja w swojej kolejnej produkcji postawili na prosty pomysł. Od strony technicznej gra przypomina zabawę w puszczanie kaczek na wodzie. Z pewnością znacie taką zabawę z dzieciństwa. Płaski kamień należy rzucić do wody tak, by odbił się on od jej powierzchni i poleciał dalej. Rekord świata wynosi podobno aż 76 metrów!

W Fish Out Of Water zastosowano podobny schemat. Zamiast kamienia rzuca się rybkami, różniącymi się od siebie cechami specjalnymi. Liczy się oczywiście odległość, na jaką poleci ryba. Co ciekawe, rybki podczas lotu nie tylko odbijają się od tafli wody - mogą również zanurkować, aby po chwili się wynurzyć lub skorzystać z różnych dopalaczy.

Fish Out Of Water! - Debut Trailer

Na odległość wpływ ma również pogoda, która potrafi się błyskawicznie zmieniać. Na drodze może pojawić się nagle góra lodowa lub ogromna fala tsunami. Po udanym bądź kiepskim rzucie rybką grupa krabów przyznaje oceny za styl. One również składają się na końcowy rezultat.

[solr id="komorkomania-pl-155356" _url="http://komorkomania.pl/3963,app-store-inspekcja-nowy-dungeon-hunter-polskie-produkcje-oraz-aplikacje-uzytkowe" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3759[/block]

Czy warto zagrać? Oczywiście, że tak! To bardzo udana aplikacja i z pewnością będzie się długo utrzymywać w rankingach. Koszt pobrania to zaledwie 0,89 euro, więc nie ma się nad czym zastanawiać. Grę pokochacie i Wy, i reszta domowników. Na tablecie Apple’a prezentuje się ona wspaniale, zwróćcie uwagę na animację wody.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)