Aplikacja Dnia: Fruit Ninja, daj się ponieść owocowemu szaleństwu!

Aplikacja Dnia: Fruit Ninja, daj się ponieść owocowemu szaleństwu!
12.04.2013 06:00
Aplikacja Dnia: Fruit Ninja, daj się ponieść owocowemu szaleństwu!
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Przygotowanie sałatki owocowej jest banalnie proste. Co ciekawe, wcale nie potrzeba do tego noża ani prawdziwych owoców. Ceremonialne szatkowanie dokona się bowiem na ekranach waszych smartfonów. Wszystko dzięki Fruit Ninja, które właśnie zostało przecenione do zera!

Fruit Ninja to obok Angry Birds i Tiny Wings jeden z największych hitów mobilnego świata gier. Sam już nie wiem, ile milionów kopii pobrano do tej pory. Kolejne miliony właśnie się rozchodzą.

412053559660774310

Studio Halfbrick postanowiło rozdać graczom (inaczej tego nazwać się nie da) po raz kolejny swój największy hit. Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w legendarne Fruit Ninja, to teraz jest dobra okazja. Zabawa w szatkowanie owoców potrafi wciągnąć.

Zadaniem gracza jest szybkie i sprawne przecinanie owoców pojawiających się na ekranie. Kreślone palcem gesty imitują cięcia noża lub miecza, dzięki któremu nawet arbuzy rozpadają się na małe kawałki. Oczywiście nie można beztrosko mazać paluchem po ekranie telefonu. Co jakiś czas pojawiają się bowiem bomby, których należy unikać.

Fruit Ninja Anniversary Tour

Obecna wersja Fruit Ninja jest znacznie bardziej rozbudowana niż odsłona z dnia premiery. W międzyczasie pojawiło się kilka nowych trybów oraz sklepik, który znacząco wpływa na rozgrywkę.

[solr id="komorkomania-pl-154829" _url="http://komorkomania.pl/4002,aplikacja-dnia-tekken-card-tournament" _mphoto="tekken1-154829-252x168-3a2c94bdc.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3742[/block]

Nawet jeżeli nie kręci was zabawa w rozcinanie wirtualnych owoców, to i tak powinniście pobrać Fruit Ninja. Gwarantuję, że inni domownicy docenią zalety tej prostej, wciągającej gry. W App Store znajdują się wersje dla iPada i iPhone’a. Obie są dostępne do pobrania za darmo przez bliżej nieokreślony, limitowany czas.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)