Aplikacja Dnia: PhotoJus Light FX Pro

Aplikacja Dnia: PhotoJus Light FX Pro

Aplikacja Dnia: PhotoJus Light FX Pro
Zbyszek Kowal
14.03.2013 07:00, aktualizacja: 14.03.2013 08:00

PhotoJus Light FX Pro powinien przypaść do gustu tym użytkownikom iPhone’a, którzy za jego pomocą robią dużo zdjęć, a później publikują je w serwisach społecznościowych. Z programu korzysta już ponad 2 miliony osób. Skąd taka popularność?

To dla mnie zagadka, ponieważ aplikacja nie jest szczególnie rewelacyjna. PhotoJus Light FX Pro to fajny, ale prosty program do nakładania różnych efektów świetlnych na zdjęcia.

Obraz

Pisząc efekty, nie miałem na myśli standardowych filtrów poprawiających jasność lub ostrość. Chodzi o upiększenie zdjęć kolorowymi liniami w różnych formatach. W aplikacji znajdują się dokładnie 54 takie efekty. Część z nich można podziwiać na załączonych do wpisu obrazkach.

Pewnym udogodnieniem jest funkcja nakładania filtrów w locie, czyli przed uchwyceniem kadru. Kolorowe, prostopadłe linie lub efektowne zawijasy można także modyfikować i przesuwać po pstryknięciu zdjęcia.

Obraz

Nowe dzieła trafiają do rolki aparatu lub jednego z trzech serwisów społecznościowych. Wysyłanie zdjęć na Facebooka lub Twittera nikogo już dzisiaj nie dziwi, niespodzianką jest natomiast integracja aplikacji z kontem w Instagramie. Wystarczy podać hasło i login, aby dodawać nowe fotki.

[solr id="komorkomania-pl-148857" _url="http://komorkomania.pl/4393,gry-mobilne-to-idealna-platforma-do-reklamowania-samochodow" _mphoto="nissan-148857-270x143-bbfa27977d.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3652[/block]

Zgodnie z zapowiedzią producenta cena PhotoJus Light FX Pro spadła do zera tylko na 24 godziny. Może się zatem zdarzyć, że gdy czytacie te słowa, program znów kosztuje 2 dolary. Za darmo polecam pobrać i pobawić się chwilę, jeżeli natomiast PhotoJus Light FX Pro z powrotem jest płatny, lepiej zrezygnować z zakupu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)