Aplikacja Dnia: Sleep Cycle alarm clock w promocyjnej cenie

Aplikacja Dnia: Sleep Cycle alarm clock w promocyjnej cenie

Aplikacja Dnia: Sleep Cycle alarm clock w promocyjnej cenie
Zbyszek Kowal
19.11.2013 07:00, aktualizacja: 19.11.2013 08:00

Czy zastanawialiście się, dlaczego czasami wstajecie niewyspani, nawet jeśli wcześnie kładziecie się spać i macie więcej czasu na odpoczynek? Okazuje się, że jest na to sensowna naukowa odpowiedź. Problem ten można rozwiązać za pomocą przydatnej aplikacji (teraz w promocji) na iPhone'y.

Sleep Cycle alarm clock to program monitorujący sen dzięki wbudowanemu w iPhone’a akcelerometrowi. Uruchamiamy aplikację, telefon wkładamy pod poduszkę i zasypiamy. Sleep Cycle alarm clock rejestruje nasz najmniejszy ruch w łóżku. Jak to wygląda w praktyce, przedstawiono w poniższym materiale.

Sleep Cycle Alarm Clock App Review - APPtitude on Mandatory

Jeżeli nie zrozumieliście tego, co powiedziała przyjemna pani z kanału Mandatory, śpieszę z wyjaśnieniem. Aplikacja rejestruje sen po to, żeby obudzić nas w najdogodniejszym momencie. Najogólniej rzecz ujmując, nasz nocny odpoczynek składa się z kilku faz snu: głębokich i płytkich. Jeśli budzik obudzi nas w momencie snu głębokiego, to czujemy się niewyspani. Jeśli pobudka nastąpi w fazie płytkiej, to jesteśmy wypoczęci i rześcy.

Sleep Cycle alarm clock po prostu budzi nas w optymalnym momencie. Naturalnie aplikacja zawiera wiele dodatków, o których warto wspomnieć. Użytkownik może wybrać własny dzwonek czy przejrzeć historię zarejestrowanych drzemek. Przyjazne wykresy pokażą, jak długo spaliliśmy i jaka była jakość naszego snu.

Obraz

[solr id="komorkomania-pl-200172" _url="http://komorkomania.pl/2597,app-store-inspekcja-najnowszy-football-manager-oceanhorn-jak-zelda-oraz-sporo-nowosci-z-app-store" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4755[/block]

Sleep Cycle alarm clock zadebiutował na rynku w 2009 roku i do tej pory utrzymuje się w czołówce programów tego typu w App Store. W ramach promocji możecie go teraz pobrać za 0,89 euro. Radzę się pośpieszyć, ponieważ nie wiadomo, jak długo potrwa promocja.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)