Aplikacja Dnia: Sonic jedzie po bandzie, kultowe gry za jednego dolara!

Aplikacja Dnia: Sonic jedzie po bandzie, kultowe gry za jednego dolara!
Zbyszek Kowal

21.06.2013 06:00, aktual.: 21.06.2013 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tytuł sklecony z iście ułańska fantazją. Wybaczcie, ale taka promocja nie zdarza się zbyt często w App Store, dlatego też postanowiłem uczcić ją w niestandardowy dla siebie sposób. Panowie i Panie, kilka części gier z kultowym niebieskim jeżem jest do pobrania w promocyjnych cenach! Łapcie póki można.

Ma 21 lat, dokładnie 100 centymetrów wzrostu oraz 35 kilogramów wagi. Kto to taki? To kultowy Sonic, bohater gier z serii Sonic the Hedgehog. Po raz pierwszy pojawił się na zapomnianej już konsoli Sega Mega Drive i od tamtej pory stał się kultową postacią branżowej popkultury.

Sonic The Hedgehog 4 Episode II iPhone/iPad Gameplay (Level 1)

Największą zaletą humanoidalnego jeża jest jego ponaddźwiękowa prędkość, z którą przemierza kolejne plansze w poszukiwaniu złotych pierścieni oraz eliminowaniu wrogich robotów. Tak dobrze skrojonych gier platformowych niema na rynku zbyt dużo, dlatego też pomimo upływu lat oraz starzejącej się grafiki, gry z Sonikiem nadal cieszą się wielką popularnością.

SEGA bardzo rzadko decyduje się na jakieś obniżki w App Store. Nieczęsto też przecenia więcej niż jedną grę. Tym razem zrobiono jednak wyjątek i kilka części z niebieskim bohaterem jest do pobrania za jednego dolara każda. Poniżej lista przecenionych tytułów.

[solr id="komorkomania-pl-161536" _url="http://komorkomania.pl/3611,app-store-inspekcja-gangstar-vegas-od-gameloftu-polskie-bridgy-jones-oraz-ciekawe-aplikacje-uzytkowe" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3948[/block]

Jeżeli zdecydowalibyście się na zakup wszystkich gier, to do zaoszczędzenia jest kilkanaście dolarów. Dla fanów serii z pewnością jest to nie lada gratka. Jeżeli jednak nie jesteście przekonani do masowych zakupów, to być może przekona Was do tego darmowa wersja Sonic The Hedgehog 4 . Moim skromnym zdaniem zdecydowanie warto zagrać, jak zwykle jednak ostateczna decyzja należy do Was.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)