Aplikacja dnia: Star Wars Knights of the Old Republic o połowę taniej!

Aplikacja dnia: Star Wars Knights of the Old Republic o połowę taniej!
Zbyszek Kowal

25.10.2013 06:00, aktual.: 25.10.2013 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli nie zdecydowaliście się w maju na zakup mobilnego KOTOR-a za 10 dolarów, to bardzo dobrze zrobiliście. Pierwszy cRPG osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen jest bowiem do pobrania teraz o polowe taniej. Wygląda na to, że ekipa Aspyr Media liczy na dobre miejsce w App Store przed obniżkami na Halloween.

Chętni na zakup mobilnego KOTOR-a muszą się przygotować na obostrzenia. Aplikacja wymaga ponad 2,5 GB wolnego miejsca na iPadzie. Gra pojawiła się jednak tylko w wersji na tablet Apple’a. Naturalnie użytkownicy iPada pierwszej generacji mogą o zagraniu w Star Wars Knights of the Old Republic tylko pomarzyć.

Star Wars®: Knights of the Old Republic™ - Universal - HD Gameplay Trailer

Fabularnie gracz zostaje przeniesiony o 4000 lat wstecz, przed wydarzenia zaprezentowane w filmach z serii Star Wars. Odwiedzamy Starą Republikę, w której trwa odwieczna walka między Jedi a złymi Sith. Od strony technicznej gra przypomina Baldurs Gate. Rozgrywka nie jest jednak obserwowana z rzutu izometrycznego, tylko w pełnym 3D z kamerą dynamicznie podążającą za akcją.

[solr id="komorkomania-pl-196571" _url="http://komorkomania.pl/2765,app-store-inspekcja-fenomenalny-bike-baron-darmowa-gra-w-systemie-dungeons-dragons-oraz-cos-dla-fanow-formuly-1" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4634[/block]

W dniu premiery na rynku Star Wars: Knights of the Old Republic kosztował 10 dolarów, czyli tyle samo co wersja desktopowa. Pomimo tego, ponad 10 letni tytuł wspiął się na wysokie miejsca w rankingach. Czy tak samo będzie gdy cena spadła o połowę? Dla fanów Gwiezdnych Wojen jest to pozycja obowiązkowa!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)