Aplikacja Dnia: Sugar Rush - wciągająca gra dla całej rodziny

Aplikacja Dnia: Sugar Rush - wciągająca gra dla całej rodziny
10.07.2013 05:45
Aplikacja Dnia: Sugar Rush - wciągająca gra dla całej rodziny
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

W App Store sporo się dzieje ostatnimi czasy. Oprócz promocji Apple’a pojawiają się ciekawe obniżki innych uznanych producentów, o czym szerzej napiszę w App Store Inspekcji. Dzisiaj zaś zachęcam Was do pobrania Sugar Rush - darmowej, pasjonującej gry dla całej rodziny.

Ekipę Ful Fat Games, która przygotowała Sugar Rush, powinniście kojarzyć z takimi produkcjami jak Flick Golf oraz Agent Dash. Brytyjski developer słynie z gier dopracowanych i nietuzinkowych. Nowy projekt, który w App Store pojawił się dwa tygodnie temu, na nowo definiuje gry z kategorii match 3.

412057492240204710

Pomysł na rozgrywkę wydaje się prosty, ale niesamowicie wciąga. Na górze i na dole ekranu pojawiają się kolorowe cukierki, które należy zbijać po trzy lub więcej. Grupy cukierków można zsuwać w dół lub przesuwać je do góry, żeby tworzyły jeszcze większe skupiska. Im więcej słodyczy uda się strącić za jednym razem, tym więcej dostaje się punktów.

Podczas rozgrywki pojawiają się różnego rodzaju bonusy, które pomagają uzyskać lepszy wynik. Przed każdą grą wybiera się także trzy power-upy, które często zmieniają sposób grania. Płaci się za nie monetami, których przybywa razem z punktami w każdej grze.

Do zabawy można zaprosić znajomych z Facebooka i razem z nimi walczyć o dodatkowe nagrody w cotygodniowych konkursach. Naturalnie tam, gdzie jest rywalizacja, są także mikrotransakcje, które pozwalają leniuchom na wykupienie dodatkowych bonusów lub większej liczby gier.

[solr id="komorkomania-pl-169180" _url="http://komorkomania.pl/3505,app-store-inspekcja-bajecznie-drogi-xcom-polska-gra-za-darmo-oraz-mordobicie-od-snoop-dogga" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4022[/block]

Sterowanie jest banalnie proste: wystarczy stukać w grupy cukierków, aby strącać je z planszy. Dzięki kolorowej grafice oraz skocznej muzyce gra się bardzo przyjemnie. Jeżeli macie trochę wolnego czasu, to polecam pobrać grę za darmo z App Store. Z pewnością każdy domownik rozegra kilka partyjek. Uwaga: płeć piękna potrafi zatracić się w grze na kilka godzin!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)