Aplikacja Dnia: Ticwow Eng - ucz się angielskiego, grając w kółko i krzyżyk. Rozdajemy promo kody!

Aplikacja Dnia: Ticwow Eng - ucz się angielskiego, grając w kółko i krzyżyk. Rozdajemy promo kody!

Aplikacja Dnia: Ticwow Eng - ucz się angielskiego, grając w kółko i krzyżyk. Rozdajemy promo kody!
Zbyszek Kowal
19.03.2013 07:00, aktualizacja: 19.03.2013 08:00

Dziś prezentujemy aplikację użytkową do nauki języka angielskiego i zapraszamy do wzięcia udziału w prostym konkursie. Mamy mnóstwo promo kodów do rozdania!

Ticwow eng to prosty i szybki sposób na opanowanie podstawowej gramatyki języka angielskiego. Gracz uczy się zasad pisowni poprzez grę w kółko i krzyżyk, nie ma mowy o nudnych lekcjach i testach.

Obraz

Główny ekran aplikacji podzielony jest na 9 pól, w których zapisane są podstawowe zasady gramatyczne. Po wybraniu jednego z nich wyświetla się pytanie związane z daną regułą. Jeżeli odpowiemy dobrze, pole zostaje oznaczonym naszym kolorem. Jeżeli odpowiedz będzie błędna, wtedy ruch ma przeciwnik.

Jeżeli jesteście podłączeni do Internetu, to pytanie można przetłumaczyć na język polski, używając translatora Google’a. Oczywiście jakość takich tłumaczeń pozostawia wiele do życzenia, ale jako skromna podpowiedź spełnia swoją rolę całkiem dobrze.

Obraz

Aplikacja pozwala uczyć się takich zagadnień, jak: to be, irregular verbs, degrees of comparison, simple tens, perfect tens oraz continuous tens. Twórcy zapowiadają, że kolejne czasy oraz zagadnienia zostaną dodane w aktualizacjach.

[solr id="komorkomania-pl-151964" _url="http://komorkomania.pl/4127,mailbox-w-rekach-dropboksa-co-to-oznacza-dla-uzytkownikow" _mphoto="mailbox-151964-270x164-p-824cdc2.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3670[/block]

Z kim gra się w kółko i krzyżyk? Zasadniczo z komputerem, który jest dobrym partnerem do takich rozgrywek. Trzeba się napracować, aby wygrać partię. Zatem nie tylko smykałka do języków obcych jest wymagana. Można również spróbować swoich sił w trybie wieloosobowym, ale mi nie udało się znaleźć rywala przez Game Center.

Тыква (Ticwow) iPhone, iPad, Android app! A simple way to study English grammar!

Tego typu forma nauki sprawia, że skupiamy się na grze, a nie na uczeniu się żmudnych reguł. Nie tracimy czasu na pisanie wyrazów lub testy. Z założenia wszystkie wybierane odpowiedzi powinny trafiać do nas automatycznie. Trudno wyrokować, czy rzeczywiście jest to metoda skuteczna, pozostańmy zatem przy stwierdzeniu, że jest to metoda niekonwencjonalna z dużym potencjałem.

Giveaway

Dzięki uprzejmości producenta mamy dla Was do rozdania aż 49 promo kodów na Ticwow Eng. Aplikację można również pobrać z App Store za 4,49 euro. My standardowo (jak to bywało na Applemanii) nagrodzimy te osoby, które jako pierwsze w komentarzu pod wpisem napiszą "Chcę uczyć się angielskiego z Ticwow".

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest co najmniej darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)