Aplikacja Dnia: WeatherPro z solidną obniżką ceny

Aplikacja Dnia: WeatherPro z solidną obniżką ceny

Aplikacja Dnia: WeatherPro z solidną obniżką ceny
Zbyszek Kowal
15.07.2013 06:00, aktualizacja: 15.07.2013 08:00

Aplikacje pogodowe przydają się każdego dnia, nie warto więc oszczędzać na tego typu oprogramowaniu. Prognoza pogody jest przecież ważna dla wielu naszych codziennych planów. Jeżeli do tej pory nie mieliście dobrego programu pogodowego, warto skorzystać z promocji na WeatherPro.

Aplikacja WeatherPro rozwijana jest przez firmę MeteoGroup, która dostarcza prognozy pogody dla klientów biznesowych na całym świecie. Użytkownicy WeatherPro korzystają z bardzo dokładnych, profesjonalnych prognoz.

Obraz

Szczegółowość prognoz, bardzo duża ilość dodatkowych informacji pogodowych oraz regularne aktualizacje sprawiły, że aplikacja WeatherPro na iPhone’a znajduje się w czołówce tego typu programów w App Store od momentu wypuszczenia na rynek w 2008 roku.

[solr id="komorkomania-pl-169180" _url="http://komorkomania.pl/3505,app-store-inspekcja-bajecznie-drogi-xcom-polska-gra-za-darmo-oraz-mordobicie-od-snoop-dogga" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4047[/block]

Osoby, które wykupią abonament premium, mogą również korzystać z zaawansowanych danych, takich jak zdjęcia satelitarne z całego świata, prognostyczne obrazy radarowe ukazujące przemieszczanie się stref opadów oraz dane z systemu detekcji wyładowań atmosferycznych.

Obraz

WeatherPro jest obecnie o połowę tańsza. Wersję na iPhone’a można pobrać za 1,79 euro, odsłona na iPada kosztuje 2,69 euro. Od wersji 3.0 aplikacja może pochwalić się ulepszonym formatem informacji o prognozie, który zawiera dynamiczną krótkoterminową prognozę pogody na najbliższe 18 godzin i opcjonalne zestawienia pogody w ciągu dnia i nocy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)