Aplikacja ipla stała się bardziej uniwersalna

Strona głównaAplikacja ipla stała się bardziej uniwersalna
09.03.2011 19:23
Aplikacja ipla stała się bardziej uniwersalna
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Na ten moment czekałem kilka miesięcy. Aplikacja ipla bardzo dobrze sprawdzała się na iPhonie, ale brakowało wersji dedykowanej dla iPada. Wraz z dzisiejszą aktualizacją pojawiły się: wsparcie dla większego ekranu, nowe seriale oraz lepsza jakość filmików.

Telewizja internetowa ipla w wersji dla użytkowników iOS umożliwia korzystanie z serwisów informacyjnych, oglądanie popularnych programów telewizyjnych, seriali, teledysków i koncertów za pomocą iPhone’a, iPada oraz iPoda touch za darmo. Można obejrzeć ponad 15 tysięcy plików wideo - łącznie 7,5 tysięcy godzin.

Do wczoraj aplikacja współpracowała tylko z iPhone'em oraz iPodem touch. Dzisiaj ipla stała się programem uniwersalnym, który bardzo ładnie prezentuje się również na iPadzie.

Nowa wersja kusi użytkowników nowym interfejsem, w którym do informacji tekstowych dodano grafiki. Co najważniejsze jednak, wprowadzona została wyższa jakość nadawanych materiałów. Teraz można oglądać wszystko w jakości telewizyjnej SD. Niestety, taki stan rzeczy potrwa tylko do 30 marca. Później przywilej zachowają tylko te osoby, które wykupiły abonament VIP.

Pliki nadal można oglądać przez Internet lub ściągnąć je do wersji off-line, dzięki czemu ma się stały dostęp do pobranych materiałów. Prostą nawigację oraz mobilny dostęp do treści wideo uzupełnia możliwość polecania wskazanych filmów znajomym poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

Od samego początku ipla jest aplikacją darmową. Jeżeli zatem nie mieliście przyjemności pobrać tego programu ze sklepu Apple’a, radzę to zrobić teraz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)