Aplikacja mBanku w App Store

mBank iPhone
mBank iPhone
Zbigniew Kowal

28.09.2010 05:00, aktual.: 28.09.2010 07:00

Jeden z najpopularniejszych banków w naszym kraju opublikował w App Store swoją aplikację. Program jest kolejnym kanałem informacyjnym dla klientów mBanku. Niestety, w porównaniu z konkurencją wypada blado!

Jeden z najpopularniejszych banków w naszym kraju opublikował w App Store swoją aplikację. Program jest kolejnym kanałem informacyjnym dla klientów mBanku. Niestety, w porównaniu z konkurencją wypada blado!

Jestem klientem mBanku od dobrych kilku lat. Odkąd mam iPhone’a, czekałem na dedykowaną aplikację dla mojego urządzenia. Niestety, szefostwo wspomnianej instytucji finansowej dość długo zwlekało z opublikowaniem swojego programu w App Store. W końcu jednak nastąpił przełom. Aplikacja zadebiutowała w sklepie Apple’a. Poniżej oficjalny opis z iTunes:

"Najnowsza aplikacja dla Klientów mBanku to zbiór najważniejszych, aktualizowanych na bieżąco informacji. Dowiesz się z niej m.in. o lokalizacji darmowych bankomatów, przeczytasz najnowsze wieści z mBankowego Bloga, przejrzysz aktualne i przeszłe notowania giełdowe oraz kursy walut, przeczytasz informacje ze świata biznesu oraz obejrzysz video-informacje z kanału mBankTV.

mBank – jako pierwszy wirtualny Bank w Polsce zawsze stawiał na nowoczesność. Oddajemy w Wasze ręce kolejny kanał informacyjny, dzięki któremu każdy Klient mBanku posiadający iPhone’a będzie mógł w łatwy i szybki i sposób sprawdzić nurtujące go informacje.

Dzięki naszej aplikacji:

  • Szybko znajdziesz bezprowizyjne bankomaty - dzięki rozbudowanym funkcjom aplikacja w kilka chwil podpowie Ci, gdzie w pobliżu znajdziesz bezprowizyjny bankomat czy wpłatomat mBanku. Możesz także wyszukać je w konkretnej miejscowości.
  • Sprawdzisz najświeższe notowania i newsy giełdowe.
  • Znajdziesz najnowsze kursy walut wraz z bardzo wygodnym kalkulatorem, dzięki któremu w ciągu kilku chwil przeliczysz kursy walut.
  • Przeczytasz aktualności z mBankowego Bloga.
  • Przejrzysz najnowsze wieści ze świata biznesu.
  • Obejrzysz nagrania video w kanale mBankTV.

Pobrałem opisywaną aplikację. Przejrzałem najważniejsze funkcje i przeżyłem ogromny zawód. Jest to praktycznie bezużyteczny kawałek kodu. Aplikacja nie pozwala przeglądać stanu konta, nie wykonany za jej pomocą żadnej operacji na rachunku. Jest to zwykły program, który pozwala w nieco przystępniejszej formie czytać informacje o promocjach w banku.

Na szczęście aplikacja jest darmowa. Mam więc nadzieję, że mBank planuje zaktualizować swój program w najbliższym czasie. W przeciwnym razie slogan „wirtualny bank” stanie się nieaktualny.

Źródło: mBank

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)