Aplikacja Orange do SMS-ów na iPadzie

Aplikacja Orange do SMS-ów na iPadzie

Aplikacja Orange do SMS-ów na iPadzie
Zbyszek Kowal
30.03.2012 05:42, aktualizacja: 30.03.2012 07:42

Orange udostępnił mobilną aplikację umożliwiającą wysyłanie darmowych SMS-ów z iPadów. Bramka SMS Orange jest rozszerzeniem usługi SMS z Internetu i pozwala na wysyłanie bezpłatnych SMS-ów w ramach sieci Orange w Polsce.

Bezpłatna aplikacja umożliwiająca wysyłanie darmowych SMS-ów omija barierę fabryczną iPadów, które nie obsługują funkcji komunikowania się przez krótkie wiadomości tekstowe. Użytkownicy mogą rozmawiać ze sobą za pośrednictwem SMS-ów. Wiadomości wyświetlają się podobnie jak w telefonach iPhone w trybie komunikatora.

Bramka SMS Orange pozwala na wysyłanie długich wiadomości, składających się nawet z 4 SMS-ów, oraz na grupowanie konwersacji na podstawie numeru telefonu bądź kontaktu z książki adresowej. Użytkownik zostanie powiadomiony o otrzymanej wiadomości SMS nawet przy wyłączonej aplikacji lub gdy urządzenie będzie w stanie uśpienia. Aplikacja ma poziomy i pionowy tryb wyświetlania, co znacznie ułatwia korzystanie z niej na tablecie. Tak jak w przypadku tradycyjnej wersji bramki SMS w Internecie, również w aplikacji są wyświetlane treści reklamowe.

Bramka SMS dla iPadów w sieci Orange została przygotowana przez Looksoft we współpracy z firmą dcs.pl, która jest dostawcą infrastruktury IT do obsługi tradycyjnej bramki SMS na stronie internetowej operatora. Aplikacja umożliwia konwersację i wysyłanie SMS-ów wyłącznie do użytkowników usług Orange.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)