Aplikacja wnosząca na iPhone'a 3G funkcje z iOS 4

Aplikacja wnosząca na iPhone'a 3G funkcje z iOS 4
Krystian Bezdzietny

22.07.2010 10:00, aktual.: 22.07.2010 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na horyzoncie pojawił się kolejny sposób na odblokowanie wszystkich funkcji iOS 4 w iPhonie 3G. Już nie trzeba korzystać specjalnie z redsn0w aby odblokować multitasking czy tapetę w tle ikon. Wystarczy zainstalować z Cydii Features for 3G.

Jak już pewnie wszyscy wiedzą - Apple zablokowało w iOS 4 dla iPhone'ów 3G niektóre funkcje, które dostępne są bezproblemowo w iPhonie 3GS czy 4. Celem takiego zagrania była troska o prędkość iPhone'a 3G, która nawet z dezaktywowanymi funkcjami iOS 4 działa koszmarnie.

Są jednak tacy, którzy za wszelką cenę chcą odblokować multitasking czy inne rzeczy na swoim iPhonie 3G. Teraz wystarczy zainstalować wspomnianą aplikację z Cydii (dostępna za darmo) i po tej czynności iPhone 3G z iOS 4 zostanie wzbogacony o trzy nowe funkcje: multitasking, tapeta w tle ikon oraz procentowe wyświetlanie stanu baterii.

Bardzo dobrze, że powstają alternatywy. Ja jednak polecam skorzystać szybko z redsn0w, jeśli ktoś chce odblokować wspomniane funkcje. Przynajmniej można wskazać, którą funkcję chcemy aktywować.

Źródło: iPhone Italia

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)