Aplikacja Życzenia [konkurs]

Aplikacja Życzenia [konkurs]

Aplikacja Życzenia [konkurs]
Zbyszek Kowal
14.02.2011 06:11, aktualizacja: 14.02.2011 07:11

Wygląda na to, że kupidyn również do nas strzelał z miłosnego łuku. Atmosfera walentynek dopadła naszą redakcję. Z tej okazji razem z firmą Appendix Games przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać aplikacją ułatwiającą wysyłanie życzeń walentynkowych.

Aplikacja Życzenia kosztuje 1,59 euro i pozwala użytkownikom iPhone’a wysyłać życzenia okolicznościowe. Nieważne, czy ktoś obchodzi osiemnastkę, złamał nogę, czy jest to nasza druga połówka. W bazie programu znajduje się mnóstwo gotowych SMS-ów na niemal każdą okazję.

411933792434192940

Jeśli zatem nie chce się Wam szukać ciekawych SMS-ów w Internecie (najlepiej pisać je samemu od serca), to aplikacja Życzenia może Was w tym zadaniu wyręczyć. Co ciekawe, odpowiednio spreparowaną wiadomość można wysłać nie tylko SMS-em, ale również e-mailem lub publikując post na Facebooku.

KONKURS

Dzięki hojności Appendix Games możemy rozdać Wam 11 promo kodów. Dla pierwszych jedenastu osób, które w komentarzu pod wpisem napiszą „Uwielbiam Walentynki”, przygotowaliśmy po jednym kodzie. Kto pierwszy, ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)