Aplikacje dla nowego iPada

Aplikacje dla nowego iPada
19.03.2012 06:50
Aplikacje dla nowego iPada
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Żołnierz bez karabinu to nie żołnierz, podobnie jak nowy iPad bez nowych aplikacji. Skoro tak, to Apple postarał się, aby fani mogli przetestować najnowsze urządzenie przy wsparciu zoptymalizowanych aplikacji. W App Store pojawiła się nawet nowa zakładka.

O aplikacjach lub grach, które wyglądają wspaniale na nowym iPadzie, informowała jakiś czas temu blogosfera. Teraz nie musicie już szukać artykułów na ten temat. Wystarczy zerknąć do nowej zakładki w App Store - Great apps for the new iPad prezentującej aplikacje w rozdzielczości 2048 x 1536.

Oczywiście nawet Apple nie podaje pełnej listy, bo codziennie przybywają aktualizacje kolejnych aplikacji. Premiery nowych urządzeń firmy z Cupertino zawsze pobudzają developerów do działania. W okresie premierowym drastycznie wzrasta liczba aktualizacji.

Należy się zatem spodziewać, że w najbliższych tygodniach wiele zapomnianych przez Was programów oraz gier będzie dopominać się w iTunes o aktualizację. W moim przypadku będą to kolejne gigabajty danych pobranych bezcelowo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)