Aplikacje z Google Play za 80 groszy [dzień 5]

Aplikacje z Google Play za 80 groszy [dzień 5]

Aplikacje z Google Play za 80 groszy [dzień 5]
Zbyszek Kowal
01.10.2012 04:52, aktualizacja: 01.10.2012 06:52

Dzisiaj po raz ostatni publikujemy listę gier i aplikacji, które Google oferuje w ramach świętowania 25 miliardów pobrań z Google Play. Jeżeli do tej pory nie zdecydowaliście się na zakupy, to dzisiaj macie ostatnią szansę!

Trzeba przyznać, że każdego dnia Google oferował coś ciekawego. Nie inaczej jest tym razem. Z całego serca polecam Wam pobrać grę The Dark Knight Rises, którą nie tak dawno recenzowałem. Jest to naprawdę solidny kawałek gry, dla fanów superbohaterów pozycja niemal obowiązkowa.

Co jeszcze ciekawego znalazło się w zestawieniu? Oprócz gier należących do Zyngi (Horn, Sramble) z pewnością warto zainteresować się Spy Mouse studia Electronic Arts. Fani tower defense mogą również zerknąć na Guns'n'Glory WW2, którego akcja została osadzona w realiach II wojny światowej.

Na podsumowanie całej promocji przyjdzie jeszcze czas. Być może Google opublikuje dane na temat tego, ile promocyjnych tytułów pobrali użytkownicy. Dajcie znać w komentarzu pod wpisem, na co się tym razem skusiliście.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)