App Quiz 36 (5 nagród do wygrania)

App Quiz 36 (5 nagród do wygrania)
18.01.2010 05:31
App Quiz 36 (5 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Jeśli dzisiaj jest poniedziałek to już czas najwyższy abyśmy zaserwowali Wam danie dnia. Jesteście gotowi na najnowszy App Quiz? Czy i tym razem odgadniecie tytuły aplikacji o które pytamy w naszym obrazkowym pytaniu? Wszystkich śmiałków lubiących umysłowe wyzwania zapraszam do rozwinięcia wpisu.

Nasza współpraca z witryną iPodzik.info nabiera kształtów stałego porozumienia. Bardzo cieszy nas również to, że i Wy bardzo ciepło przyjmujecie naszego sponsora. Mam nadzieje, że od przyszłego tygodniu dorzucimy do puli, jeszcze kilka gier do wygrania od innych naszych partnerów. Zanim to jednak nastąpi proponuje Wam dzisiejszą łamigłówkę oraz takie nagrody do zgarnięcia jak: Art Camera, bingGo - Bing™ Mobile Search Client, iBoobOrButt, Facebook a Quote, Facebook Facts. Przeczytajcie poniższe pytania oraz zasady zabawy. Powodzenia!

  1. Podaj co najmniej trzy tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków.

2. Podaj jeden z tematów wpisów opublikowanych w styczniu na witrynie sponsora App Quizu.

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Aplikacja iBoobOrButt poleci do czytelnika, który jako pierwszy poda poprawne odpowiedzi na zadane dwa pytania w komentarzu pod wpisem.
  1. Trzy aplikacje użytkowe rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”
  1. Jeden egzemplarz aplikacji Facebook Facts przypadnie użytkownikowi, który jako ostatni umieści komentarz (dowolny) pod wpisem. Przy czym uznajemy, że konkurs kończy się we wtorek o „zerowej”. To znaczy z wtorku na środę. Kto będzie najbliżej tej daty, otrzyma kod.

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

P.S2 – Nagrody z poprzedniego konkursu rozlosujemy dzisiaj. Przepraszamy za zwłokę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)