App Quiz 38 (11 nagród do wygrania)

App Quiz 38 (11 nagród do wygrania)
01.02.2010 09:15
App Quiz 38 (11 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Zapraszam do pierwszego w tym miesiącu App Quizu w którym do wygrania czeka worek pełen aplikacji. W tym tygodniu, szansa na zdobycie wymarzonego kodu jest bardzo duża. Wystarczy odgadnąć kilka tytułów gier jakie znajdują się w App Store. Czy i tym razem uda się Wam ta sztuka?

Faktycznie, już dawno nie mieliśmy tak urozmaiconej puli nagród do wygrania. Wszystko to, dzięki hojności naszych sponsorów, z którymi na co dzień utrzymujemy ciepłe kontakty. Co zatem jest do wygrania? Powalczycie o jeden egzemplarz gry Swapper - The rolling Ball Machine, której recenzję przeczytacie na naszych łamach już w lutym. Niesamowita gra od Oak Team.

Dodatkowo, firma Infinite Dreams udostępniła aż pięć kodów gry Sky Force dla Was! Listę naszych darczyńców zamyka jak w każdy tydzień witryna iPodzik.info od której otrzymaliśmy fajne aplikacje użytkowe: Social Player, Tokyo kawaiifon 001, 2x Sudoku, DeskWhiz. Pamiętajcie, że na witrynie naszego partnera również można wygrać darmowe kody na gry. Warto zaglądać.

No dobrze, starczy tego ględzenia. Poniżej znajdują się pytania konkursowe oraz zasady konkursu. Życzę wszystkim powodzenia. Niechaj szczęście będzie z Wami!

  1. Podaj co najmniej trzy tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków.

  1. Podaj jeden z temat wpisu opublikowany w ostatnim tygodniu na witrynieiPodzik.info.
  1. Wymień trzy tytuły aplikacji opublikowanych przez firmę Infinite Dreams w App Store.
  1. Z jakiego gatunku (zakładka w App Store) jest gra Swapper - The rolling Ball Machine?

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Aplikacja Social Player oraz gra Swapper poleci do czytelnika, który jako pierwszy poda poprawne odpowiedzi na powyższe cztery pytania. Odpowiedzi zostawiamy w komentarzu pod wpisem.
  1. Cztery aplikacje użytkowe rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”
  1. Pięć egzemplarzy gry Sky Force rozlosujemy spośród czytelników, którzy w komentarzu pod wpisem opiszą nam swój pomysł na iPhonowa grę lub aplikację użytkową. Będziemy zwracać uwagę na kreatywność oraz możliwość zrealizowania takiego projektu.

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)