App Quiz 41 (8 nagród do wygrania)

App Quiz 41 (8 nagród do wygrania)
22.02.2010 19:59
App Quiz 41 (8 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Nasz cotygodniowy App Quiz cieszy się bardzo dużą estymą. Dzisiaj nawet kilka osób napisało do nas z pytaniem dlaczego konkurs nie pojawił się rano. Bardzo nas cieszą takie dowody wdzięczności dla naszej pracy. Spokojnie, wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Zapraszam Was zatem do czterdziestego pierwszego wydania naszej zabawy.

W naszej zgadywance liczy się przede wszystkim znajomość aplikacji oraz gier jakie znajdują się w App Store. W znakomitej większości wspominamy o nich na naszych łamach, ale wymagamy również od Was odrobiny zaangażowania. Aby wygrać, trzeba się troszkę namęczyć. Chociaż z drugiej strony nie pytamy o tytuły zupełnie nieznane, wiec tak ciężko też nie ma.

Skoro jesteśmy już przy nagrodach, to warto wspomnieć że dzisiejszy App Quiz ma dwóch sponsorów. Nagrodę główną w naszym konkursie ufundowała polska firma SiD On. Osoba która poprawnie odpowie na nasze pytania otrzyma dwie gry: Color Me! oraz ShowMe Stories. Dodatkowo, nasz stały partner, czyli witryna iPodzik.info przeznaczyła do losowania następujące aplikacje: Photo frame mask, 2 x aSmartHUD 3D +SpeedCams, Design Your Clock Pro, 1 Hand SMS keyboard, Agile Snowball. Nie czekajcie zatem dłużej, tylko postarajcie się odnaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania. Nagrody są naprawdę niczego sobie. Powodzenia!

  1. Podaj co najmniej trzy tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków.
411644947327222694
  1. Podaj jeden temat wpisu zamieszczonego w ostatnim tygodniu na witrynie iPodzik.info.
  1. Podaj adres internetowy firmy SiD On.

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Dwie niesamowite gry (Color Me! oraz ShowMe Stories) polecą do czytelnika, który jako pierwszy poda poprawne odpowiedzi na powyższe trzy pytania. Odpowiedzi zostawiamy w komentarzu pod wpisem.
  1. Dokładnie aż 6 aplikacji użytkowych rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”. Warto spróbować szczęścia w naszej loterii!

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do wtorku (godz. 23:59).

P.S2 – Ciekaw jestem czy komuś uda się podać tytuły dla wszystkich pięciu aplikacji. Ostatnio spoczęliście na laurach i zadowalacie się minimalną ilością. Kto wie, może wytrwałego „eksploratora” sklepu Apple’a też nagrodzimy jakąś nagrodą?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)