App Quiz 43 (17 nagród do wygrania)

App Quiz 43 (17 nagród do wygrania)
08.03.2010 06:05
App Quiz 43 (17 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Tym razem naprawdę poszaleliśmy za nagrodami. Jeśli jeszcze do tej pory nie wygraliście, to dzisiaj jest ku temu doskonała okazja. Tym bardziej, że nie nagradzamy tylko właścicieli iPhonów. Firma PopCap ufundowała grę Plants vs Zombies na wasze makówki! Takiego konkursu nie można przegapić!

Bez wątpienia sposobność wygrania oryginalnych kluczy na grę  Plants vs Zombies musi Was elektryzować. Wszak niecodziennie mamy nagrody dla właścicieli Maców. No ale, jak już coś mamy, to jest to nagroda Premium. Dwóch szczęśliwców już w najbliższej przyszłości zmierzy się z falami Zombie atakującymi kolorowy ogródek. Przypominam, o recenzji tej gry na iPhone’a. Co trzeba zrobić, aby wygrać kod dla siebie? Wystarczy, że opiszecie nam dlaczego tak bardzo chcecie wygrać tę nagrodę! Proste, prawda? Swoje teksty zostawcie w komentarzu pod wpisem.

Nie zapominamy naturalnie o właścicielach iPhonów i iPodów Touch. Dla was mamy aż 15 aplikacji i gier do rozdania. Dziewięć kodów podesłał nam twórca aplikacji Fallin. Wystarczy wygrać kod, zagrać i już możecie zabrać głos w naszej dyskusji na temat gry. Warto opierać się na faktach, czyż nie? Zwyczajowo do puli nagród dorzuca się nasz partner ,witryna iPodzik.info. Do wygrania czekają takie aplikacje jak: 2x aSmartHUD +SpeedCams, 2x photo frame mask, 2x Social Player. Przeczytajcie poniższe pytania oraz zasady konkursu. Niech fortuna Wam sprzyja!

1.Podaj co najmniej cztery tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków.

2.Podaj jeden temat wpisu zamieszczonego w ostatnim tygodniu na witrynie iPodzik.info.

3.Kto jest producentem gry Fallin?

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Zestaw aplikacji składający się z: aSmartHUD +SpeedCams, photo frame mask, Social Player oraz gry Fallin poleci do czytelnika, który jako pierwszy poda poprawne odpowiedzi na powyższe trzy pytania. Odpowiedzi zostawiamy w komentarzu pod wpisem.
  1. Dokładnie trzy aplikacje użytkowe rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”. Warto spróbować szczęścia w naszej loterii!
  1. Pozostałe osiem kodów na grę Fallin padną łupem tych czytelników, którzy w kilku słowach opiszą nam swoją ulubioną polską grę lub aplikację na iPhone’a .

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do wtorku (godz. 23:59).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)