App Quiz 48 (10 nagród do wygrania)

App Quiz 48 (10 nagród do wygrania)12.04.2010 05:30
App Quiz 48 (10 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal

Tragedia jaka wydarzyła się Smoleńsku nie sprzyja zabawie i radości z wygrywania nagród. Nie mamy zamiaru przesadnie świętować. Mamy jednak kilka kodów do rozdania, które nie mogą przepaść. Zapraszamy zatem wszystkich Applemaniaków do kolejnego konkursu na łamach Applemanii.

W tym tygodniu sponsorami naszej cotygodniowej zabawy są Polacy. Do wygrania czeka pięć kodów na grę PongWar – niecodzienne połączenie klasycznej gry Pong (odbijanie piłeczki) oraz strzelanki. Trajektorie lotu odbijanej przez nas piłki mogą zmieniać samoloty i pociski. Warto powalczyć o tego typu nagrodę.

Pulę nagród uzupełnia (od wielu już tygodni) nasz stały partner konkursowy, witryna iPodzik.info. Tym razem możecie powalczyć o takie aplikacje jak: iQuickPret, HereIWas, Football Kickups, ToonPaint, Age Detector. Przeczytajcie dokładnie pytania oraz zasady konkursu. Wszystkim życzę powodzenia!

1.Podaj wszystkie tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków. Ograniczyliśmy się tylko do PL i US App Store.

2.Podaj jeden temat wpisu zamieszczonego w ostatnim tygodniu na witrynie iPodzik.info.

3.Podaj imię i nazwisko developera który napisał grę PongWar.

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Pierwszą nagrodę w postaci PongWar oraz Football Kickups otrzyma ta osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na wszystkie trzy pytania. Odpowiedzi zostawiamy w komentarzu pod wpisem.
  1. Aplikacje użytkowe (4 sztuki) od naszego partnera medialnego rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”. Warto spróbować szczęścia w naszej loterii!
  1. Natomiast pozostałe cztery kody PongWar rozlosujemy spośród czytelników, którzy napiszą nam swoją opinię na temat iPada. Czy nowy tablet Apple’a wzbudza w Was duże emocje?

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do wtorku (godz. 23:59).

P.S – Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować TYLKO w US App Store. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)