App Quiz 49 (19 nagród do wygrania)

App Quiz 49 (19 nagród do wygrania)

App Quiz 49 (19 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal
19.04.2010 05:16, aktualizacja: 19.04.2010 07:16

Coraz większymi krokami zbliżamy się do małego jubileuszu. Już za tydzień stuknie nam 50-tka! To nie wiarygodne ile rozdaliśmy już Wam kodów promocyjnych na darmowe gry i aplikacje. Ja tez mam dzisiaj mały jubileusz. Ten wpis jest moim tekstem numer 600 na Applemanii. Humor zatem dopisuje wiec mamy dla Was aż 19 nagród!

Tak wesołego nastroju (wszak żałoba oficjalnie zakończona) nie uzyskalibyśmy gdyby nie wsparcie naszych partnerów i dobroczyńców. Pamiętacie jeszcze wpis o programach wspomagających granie w Totolotka? Mamy dla Was dziesięć kodów na tę aplikację! Dokładnie rzecz ujmując, sześć kodów iLotto4U PL oraz cztery dla wersji angielskojęzycznej. Nie zabraknie również gier. Firma Infinite Dreams udostępniła dla Was jeden kod gry Jelly Chronicles, natomiast od G5 Entertainment otrzymaliśmy dwa kody na grę Paranormal Agency, którą zrecenzujemy w najbliższej przyszłości.

Całość jak co tydzień uzupełniają aplikacje podarowane nam przez naszego partnera, witrynę iPodzik.info. Tym razem do wygrania jest: 1ST Photo Marker, 2x aSmartHUD +SpeedCams, 2x CompareMe - Shopping Utility oraz Black Screen White Screen - Mind Puzzle. Poniżej znajdziecie pytania konkursowe oraz zasady konkursu. Powodzenia!

  1. Podaj wszystkie tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków. Ograniczyliśmy się tylko do PL i US App Store.

  1. Podaj jeden temat wpisu zamieszczonego w ostatnim tygodniu na witrynie iPodzik.info.
  1. Podaj trzy tytuły gier firmy G5 Entertainment opublikowanych w App Store.
  1. Podaj 10 nazw polskich gier i aplikacji opublikowanych w App Store.

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Pierwszą nagrodę w postaci Jelly Chronicles, iLotto4U PL, Paranormal Agency otrzyma ta osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na wszystkie cztery pytania. Odpowiedzi zostawiamy w komentarzu pod wpisem.
  1. Aplikacje użytkowe (6 sztuk) od naszego partnera medialnego rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”. Warto spróbować szczęścia w naszej loterii!
  1. Dziewięć kodów aplikacji iLotto4U rozlosujemy spośród czytelników, którzy podadzą nam swoje szczęśliwe numery do Totolotka. Przykładowe sześć liczb wystarczy. Być może nie wygrają one w rzeczywistości, ale u nas mogą zgarnąć dla Ciebie nagrodę.
  1. Jeden egzemplarz aplikacji Paranormal Agency przypadnie użytkownikowi, który jako ostatni umieści komentarz (dowolny) pod wpisem. Przy czym uznajemy, że konkurs kończy się we wtorek o „zerowej”. To znaczy z wtorku na środę. Kto będzie najbliżej tej daty, otrzyma kod. Ostatni dla ostatniego!

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do wtorku (godz. 23:59).

P.S – Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować TYLKO w US App Store. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)