App Quiz 56 (12 nagród do wygrania)

App Quiz 56 (12 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal

07.06.2010 05:00, aktual.: 07.06.2010 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serdecznie zapraszamy do pierwszego w czerwcu App Quizu, w którym do wygrania czekają nagrody tak gorące, jak to czerwcowe słoneczko które nad większością kraju świeciło w długi weekend. Nie brakuje polskich akcentów, wyśmienitych gier oraz ciekawych aplikacji użytkowych!

Serdecznie zapraszamy do pierwszego w czerwcu App Quizu, w którym do wygrania czekają nagrody tak gorące, jak to czerwcowe słoneczko które nad większością kraju świeciło w długi weekend. Nie brakuje polskich akcentów, wyśmienitych gier oraz ciekawych aplikacji użytkowych!

Jeśli pamiętacie naszą niedawną recenzję gry Fortis, to z pewnością wiecie już że jest to bardzo dobry space shooter. Mamy dla Was pięć kodów na tę wspaniała aplikację. Fundatorem nagrody jest studio Encore Games. Dodatkowo, producent aplikacji Download Meter ufundował trzy kody dla miłośników monitorowania ruchu w sieci.

Całość spiął klamrą nasz stały partner medialny, witryna iPodzik.info. Do wygrania w naszej loterii czekają takie aplikacje jak: Run Kattie, 10 Games for Betting, Paint Studio, Writer's Studio. Poniżej znajdziecie pytania konkursowe oraz zasady zabawy.

PYTANIA:

  1. Podaj wszystkie tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków. Ograniczyliśmy się tylko do PL i US App Store.

  1. Podaj jeden temat wpisu zamieszczonego w ostatnim tygodniu na witrynie iPodzik.info.
  1. Podaj inny rodzaj platformy sprzętowej na którą studio Encore Games wydaje gry.

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Pierwszą nagrodę w postaci aplikacji Download Meter, 10 Games for Betting oraz gry Fortis otrzyma ta osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na wszystkie pytania konkursowe. Odpowiedzi zostawiamy w komentarzu pod wpisem. Proszę podawać tylko pełne odpowiedzi!
  1. Pozostałe aplikacje użytkowe: 2 x Download Meter rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię wygrywać aplikacje na Aplemanii”. Warto spróbować szczęścia w naszej loterii!

3.  Aplikacje użytkowe (3 sztuki) od naszego partnera medialnego rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”.

4.  Cztery kody na grę Fortis przypadną tym osobom, które w komentarzu napiszą nam jak wyobrażaliby sobie drugą część wspomnianej produkcji.  Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi.

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do wtorku (godz. 23:59). Rozwiązanie konkursu w środę wieczorem!

P.S – Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować TYLKO w US App Store. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)