App Quiz 58 (12 nagród do wygrania)

App Quiz 58 (12 nagród do wygrania)

App Quiz 58 (12 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal
21.06.2010 04:06, aktualizacja: 21.06.2010 06:06

Sam już nie wiem co jest bardziej zaskakujące. To że Hiszpanie, Francuzi oraz Włosi słabo radzą sobie na turnieju mistrzowskim, czy to że mamy dla Was dzisiaj naprawdę bardzo fajne i cenne aplikacje do wygrania. Dokładnie tak, do zgarnięcia czeka aż 12 nagród. Zapraszamy do kolejnej edycji naszego poniedziałkowego App Quizu.

Dzisiaj naprawdę mamy gorący zestaw gier i aplikacji do wygrania. Spójrzcie zatem na sponsorów naszej zabawy. Cztery kody na grę Pocket Elves ufundowała firma RetroStyle Games. Jeśli kojarzycie taką produkcję jak Pocket God, to z pewnością gra przypadnie Wam do gustu. Nasza recenzja tej gry już niedługo na łamach Applemanii.

Następnie mamy cos dla miłośników iPada. Aplikacja z absolutnego Top 10 - TouchRetouch HD - od firmy Adva Soft otrzymaliśmy trzy kody. Bardzo zacne narzędzie do manipulowania zdjęciami. Ten program również przedstawimy nieco później.

Całość uzupełniona zostanie przez dwa kody na aplikacje Greek Hotels 2010 o którym już Wam pisałem wczoraj oraz przez aplikacje od naszego stałego partnera, witrynę iPodzik.info. Tym razem do wygrania będą: Gold Snake, Email+ Drawing & text editor oraz Cell & Love: The Fun of Fusion. Sporo tego prawda? W takim razie nie czekajcie dłużej, tylko przeczytajcie zasady naszej zabawy i do dzieła!

PYTANIA:

  1. Podaj wszystkie tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków. Ograniczyliśmy się tylko do PL i US App Store.

  1. Podaj jeden temat wpisu zamieszczonego w ostatnim tygodniu na witrynie iPodzik.info.
  1. Podaj oficjalną datę pojawienia się w App Store takich aplikacji jak: TouchRetouch HD oraz Greek Hotels 2010.

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Pierwszą nagrodę w postaci: Pocket Elves, Greek Hotels 2010, Gold Snake otrzyma ta osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na wszystkie pytania konkursowe. Odpowiedzi zostawiamy w komentarzu pod wpisem. Proszę podawać tylko pełne odpowiedzi!

2.  Aplikacje użytkowe (2 sztuki) od naszego partnera medialnego rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”.

3.  Drugi egzemplarz Greek Hotels 2010 rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem napiszą dlaczego warto odwiedzić Grecję.

  1. Trzy kody TouchRetouch HD chcielibyśmy podarować tym czytelnikom, którzy posiadają już iPada. Wystarczy w komentarzu pod wpisem podać hasło „Mam już iPada” aby wziąć udział w losowaniu nagrody.

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do wtorku (godz. 23:59). Rozwiązanie konkursu w środę wieczorem!

P.S – Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować TYLKO w US App Store. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)