App Quiz 63 (5 nagród do wygrania)

App Quiz 63 (5 nagród do wygrania)
26.07.2010 09:11
App Quiz 63 (5 nagród do wygrania)
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Zapraszamy do kolejnej odsłony naszej zabawy w odgadywanie tytułów gier z App Store. Dla spostrzegawczych osób mamy ciepłe kody promocyjne na aplikacje ze sklepu Apple’a. Czy i tym razem uda się Wam wygrać w App Quzie?

Przyznam szczerze, że sam App Quiz cieszy się coraz mniejszą popularnością. Nie ważne czy rozdajemy nawigacje, czy też fajne gry na iPada lub tak jak dzisiaj aplikacje użytkowe. Liczba osób biorących w zabawie jest niezmienna. Najprawdopodobniej więc będzie to ostatnie wydanie App Quizu. Kolejne konkursy będą organizowane na bieżąco podczas prezentowania poszczególnych programów.

Zapraszam zatem po raz ostatni do losowania nagród ufundowanych przez naszego partnera medialnego, witrynę iPodzik.info. Dzisiaj powalczycie o: 2 x Drift Bottle, 2 x Rangefinder oraz Hypsometer. Proponuję dobrze przeczytać poniższe pytania oraz zasady konkursu. Niechaj wygra najlepszy, a szczęście nie omija Was w losowaniu!

PYTANIA:

  1. Podaj wszystkie tytuły aplikacji, z których pochodzą te fragmenty obrazków. Ograniczyliśmy się tylko do PL i US App Store.

  1. Podaj jeden temat wpisu zamieszczonego w ostatnim tygodniu na witrynie iPodzik.info.

ZASADY NAGRADZANIA:

  1. Pierwszą nagrodę w postaci: Drift Bottle, Rangefinder, Hypsometer otrzyma ta osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na wszystkie pytania konkursowe. Odpowiedzi zostawiamy w komentarzu pod wpisem. Proszę podawać tylko pełne odpowiedzi!

2.  Pozostałe aplikacje użytkowe (2 sztuki) od naszego partnera rozlosujemy spośród osób, które w komentarzu pod wpisem wpiszą „Lubię aplikacje od iPodzik.info”.

P.S – Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do środy (godz. 23:59). Rozwiązanie konkursu w piątek wieczorem!

P.S – Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować TYLKO w US App Store. Wymagane jest darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)