App Store zostanie wstrzymany na dwa tygodnie: w Boże Narodzenie i Święto Dziękczynienia

App Store zostanie wstrzymany na dwa tygodnie: w Boże Narodzenie i Święto Dziękczynienia

App Store zostanie wstrzymany na dwa tygodnie: w Boże Narodzenie i Święto Dziękczynienia
Krystian Bezdzietny
27.10.2010 08:11, aktualizacja: 27.10.2010 10:11

Deweloperzy iOS doskonale zdają sobie sprawę z tego, że tydzień podczas Świąt Bożego Narodzenia jest okresem, podczas którego praktycznie nie można wprowadzać żadnych zmian w aplikacjach - dla deweloperów App Store jest zwyczajnie niedostępny. Dziś pojawiła się plotka, że Apple wprowadzi jeszcze jeden "tydzień przerwy", który przypada na amerykańskie Święto Dziękczynienia.

W tym "tygodniu przerwy" deweloperzy mogą zgłaszać jedynie aktualizacje programów. Nie mogą jednak zmieniać cen swoich dzieł ani wprowadzać jakichś zmian. Muszą czekać, aż ten denerwujący dla nich okres przeminie. Zamrożone zostaną również statystyki App Store'a, czyli jeśli jakaś aplikacja miała pierwsze miejsce na początku "tygodnia przerwy", to to samo miejsce będzie obejmować, gdy wszystko w sklepie wróci do normy.

O ile sytuacja nie jest jasna co do tygodnia związanym ze Świętem Dziękczynienia (przypadałby na 22-28 listopada), o tyle Boże Narodzenie jest okresem pewnym. Oczywiście aplikacje będzie można pobierać bez najmniejszych problemów. Z niedogodnościami spotkają się jedynie deweloperzy.

Źródło: App Advice

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)