App Store już wkrótce trafi do zamrażarki

App Store już wkrótce trafi do zamrażarki
Zbyszek Kowal

20.11.2013 07:00, aktual.: 20.11.2013 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma z Cupertino każdego roku daje odpocząć swoim cenzorom, zamykając na krótki czas App Store. Co to oznacza dla developerów oraz użytkowników urządzeń z systemem iOS na pokładzie? Kiedy sklep zostanie zamrożony?

Oczywiście poprzez zamknięcie nie należy rozumieć wyłączenia App Store’a. Sklep będzie działał nieprzerwanie cały czas, a fani Apple'a będą mogli pobierać aplikacje bez przeszkód. Nie będą jednak przyjmowane nowe aplikacje od 21 do 27 grudnia.

W  tych dniach developerzy nie będą mogli również zmieniać cen swoich programów. Wstrzymane zostaną także wszelkiego rodzaju aktualizacje. Cisza panująca w tym czasie pozwoli na przyjęcie fali nowych użytkowników, którzy pojawiają się zazwyczaj na Gwiazdkę.

Wielkich świątecznych obniżek w App Store można się więc spodziewać 16-20 grudnia. Developerzy za wszelką cenę będą się starali zaktualizować, przecenić lub opublikować nowe aplikacje, zanim sklep zostanie chwilowo zamrożony.

[solr id="komorkomania-pl-200172" _url="http://komorkomania.pl/2597,app-store-inspekcja-najnowszy-football-manager-oceanhorn-jak-zelda-oraz-sporo-nowosci-z-app-store" _mphoto="app-store-inspektor-logo-4457861.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]4762[/block]

Wygląda więc na to, że na duże zakupy będzie można wybrać się dokładnie za miesiąc. Warto oszczędzać już teraz. Oczywiście jak każdego roku postaramy się przygotować dla Was specjalne wydanie App Store Inspekcji zawierające najważniejsze przeceny.

Źródło: TouchArcade

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)