Apple i Plus rozpoczynają współpracę. iPhone w końcu trafi do oferty sieci

Apple i Plus rozpoczynają współpracę. iPhone w końcu trafi do oferty sieci

Apple i Plus rozpoczynają współpracę. iPhone w końcu trafi do oferty sieci
Źródło zdjęć: © Plus
Konrad Siwik
19.04.2022 14:00, aktualizacja: 19.04.2022 16:22

Plus poinformował o rozpoczęciu współpracy z producentem Apple. Smartfony iPhone wejdą do sprzedaży w Plusie na początku maja. Już teraz smartfony Apple działające w sieci Plus otrzymały certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM.

Posiadacze iPhone'ów korzystający z usług sieci Plus do tej pory musieli borykać się z różnymi problemami związanymi z brakiem wsparcia dla produktów marki Apple. Podczas wyjazdu za granicę mogli mieć problemy z działaniem roamingu. Po powrocie konieczne było ręczne konfigurowanie ustawień sieciowych, bo operator ich nie obsługiwał.

Plus ma teraz dobrą wiadomość dla fanów produktów Apple. “Smartfony iPhone, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple będą dostępne w sprzedaży w pierwszych dniach maja br. w salonach oraz sklepie internetowym Plusa” – informuje sieć w komunikacie.

Już teraz smartfony iPhone używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco:

  • 5G,
  • eSIM,
  • FaceTime over Cellular,
  • LTE,
  • Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3. generacji). Co więcej, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspotu osobistego. Osoby zainteresowane zakupem iPhone w Plusie mogą zapisać się na listę chętnych na specjalnej stronie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)