Apple iPad 2 w kwietniu 2011?

Apple iPad 2 w kwietniu 2011?
Jakub Płaza

23.11.2010 14:00, aktual.: 23.11.2010 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple iPad dopiero wchodzi do ofert polskich operatorów, a już słyszymy o jego następcy. Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył go kupić, może zaczekać do kwietnia 2011 roku. Czy aby jednak na pewno poznamy wtedy iPada 2?

Wiele wskazuje na to, że tak. Amerykański producent lubi odświeżać swój sprzęt. W wielu przypadkach zmiany są niestety nieznaczne, ale o tym za chwilę. Pamiętajmy również, że jedynka zadebiutowała właśnie w kwietniu 2010 roku. Ten sam miesiąc, jednak rok później, wydaje się dobrą okazją do wypuszczenia następcy. Najważniejsze pytanie brzmi – co nowego się pojawi?

Na ten temat już trochę spekulowano. Pojawiały się nawet nieoficjalne informację o szykowanych przez Apple'a zmianach. Jedną z nich ma być ekran Retina. Byłoby miło. Druga to obramowanie urządzenia wykonane z włókna węglowego. Brzmi prawie jak opis nadwozia supersportowego samochodu.

Według analityka – Briana Marshalla, rewolucji nie będzie. Ani tych wymienionych, ani nawet w samym wyglądzie. iPhone 3GS nie różni się bardzo od 3G, prawda?

W sumie trudno się temu dziwić. Gigant z Cupertino nie ma w zwyczaju zasypywania nas nowościami. „Rewolucje” są w odpowiednich proporcjach dawkowane. Co w takim razie ulegnie zmianie? Pan Marshall twierdzi, że tablet doczeka się podwojenia pamięci RAM (512 MB) i podwójnego aparatu – z przodu i z tyłu urządzenia. Nie powinna zmienić się natomiast ilość wbudowanej pamięci. Zachowane zostaną wersje 16 GB, 32 GB i 64 GB.

Jeżeli wszystko, co przeczytaliście do tej pory, okaże się prawdą, jakie szanse na komercyjny sukces będzie miał iPad 2?

Źródło: Slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)