Apple iPhone 6s 16 GB - kraina multimediów na wyciągnięcie ręki

Apple iPhone 6s 16 GB - kraina multimediów na wyciągnięcie ręki

Apple iPhone 6s 16 GB - kraina multimediów na wyciągnięcie ręki
Redakcja Komórkomanii
02.09.2016 01:46, aktualizacja: 02.09.2016 12:41

iPhone 6s to urządzenie, które absolutnie zachwyca funkcjonalnością. Smartfon ten otwiera przed Tobą także zupełnie nowe horyzonty w zakresie obsługi multimediów z pozycji telefonu.

Przenośny komputer w Twoim ręku

Od dnia premiery iPhone 6s pozostaje jednym z kluczowych produktów marki Apple. Wejście na rynek zaowocowało wprowadzeniem licznych innowacyjnych technologii, dzięki którym 6s na wielu płaszczyznach bardziej przypomina w zasadzie mały komputer osobisty niż zwykłe narzędzie do kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi.

W Apple iPhone 6s niemal wszystko zostało wyniesione na wyższy poziom – procesor, system operacyjny, wyświetlacz, czułość matrycy, multimedia. Wszystko po to, aby stał się on czymś więcej, niż tylko smartfonem – iPhone 6s to Twój najwierniejszy pomocnik, dzięki któremu niemożliwe staje się możliwe!

Apple iPhone 6s – niesamowite możliwości

Bez wątpienia jedną z kilku tajemnic sukcesu odniesionego przez 6s jest jego procesor. Serce telefonu posiada napęd Apple A9, który jest o około 2/3 szybszy niż poprzednia wersja serwowana przez koncern. Różnicę poczujesz już przy pierwszym odblokowaniu telefonu. Wszystkie aplikacje i animacje wyświetlają się w sposób płynny, a grafika, zgodnie zresztą z zapowiedziami producentów, została poprawiona do poziomu niemal konsolowego.

Bardzo dużego skoku dokonano również na polu łączności. Sprawniejsze łącza Wi-Fi oraz ulepszone LTE pozwalają na znacznie szybsze przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów w sieci czy komunikację poprzez portale społecznościowe. Warto dodać, że Apple iPhone 6s obsługuje standard 4G LTE oraz pracuje w aż 5 częstotliwościach: 850/900/1800/1900/2100.

Aparat i kamera

Możliwości multimedialne w tym smartfonie są naprawdę wyjątkowe. Wystarczy wspomnieć, że aparat pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K - do niedawna niedostępnej nawet w wielu kamerach amatorskich. Obecnie format ten zyskuje na popularności. Oglądając film w 4K, możesz odnieść wrażenie, że jesteś świadkiem wydarzeń mających miejsce tu i teraz.

iPhone, za sprawą matrycy o rozdzielczości 12 megapikseli, umożliwia robienie klasowych zdjęć. To jednak jeszcze nie wszystko. Konstruktorzy popracowali również solidnie nad autofocusem czy redukcją szumów. Jakość zdjęć poprawi flash doświetlający (Retina Flash), który został rozjaśniony. Przednia kamerka posiada rozdzielczość niespotykaną do tej pory – 5 megapikseli. Dla porównania, poprzedni model miał zaledwie 1,2 megapiksela.

Oprócz całej gamy dostępnych filtrów, trybów zdjęć czy nagrywania, na uwagę zasługuje przede wszystkim nowa funkcja multimedialna – Live Photos. Zapisuje ona krótkie nagranie (wraz z dźwiękiem) tuż przed i chwilę po wykonaniu zdjęcia. Uzyskujesz niezwykły efekt animacji, przez co wspomnienia staną się jeszcze żywsze i trwalsze! Aby wyświetlić ten mini film, wystarczy przytrzymać palec na oglądanym zdjęciu.

Wyświetlacz

Apple iPhone 6s posiada bardzo efektowny wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala oraz o rozdzielczości 750x1334 pikseli. Dodatkowo wyposażono go w system 3D Touch. Wykrywa on, jak mocno dotykasz ekranu, co uruchamia dodatkowe funkcje. Np. naciskając jeden z rogów, możesz przesunąć wyświetloną klawiaturę podczas pisania tak, aby swobodnie obsługiwać telefon przy wykorzystaniu jednej ręki.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)