Apple odnawia zeszłoroczne iPady Pro. Można je kupić również w Polsce

Apple odnawia zeszłoroczne iPady Pro. Można je kupić również w Polsce

Apple odnawia zeszłoroczne iPady Pro. Można je kupić również w Polsce
Źródło zdjęć: © fot. Daniel Romero / Unsplash
Konrad Siwik
11.08.2021 11:36, aktualizacja: 11.08.2021 13:57

Recykling może dotyczyć nie tylko plastikowych butelek. Firma Apple rozpoczęła oferowanie odnowionych wersji 11-calowego iPada Pro drugiej generacji oraz 12,9-calowych modeli iPada Pro czwartej generacji, które pierwotnie zostały wydane w marcu 2020 roku.

Ceny zaczynają się od 2889 złotych za 11-calowe modele iPada Pro, co oznacza oszczędność 510 złotych. Ceny 12,9-calowych modeli zaczynają się od 3789 złotych, co oznacza zniżkę 960 zł. Dokładny cennik oraz specyfikacje konkretnych egzemplarzy można sprawdzić w sklepie Apple'a.

W tym momencie firma z nadgryzionym jabłkiem w logo oferuje kilka różnych kolorów i pojemności, choć zapasy wraz z biegiem czasu będą się zmieniać. W końcu są to urządzenia, które przestały być produkowane w 2020 roku. Odnowione modele iPad Pro są sprzedawane obok starszych produktów w internetowym “outlecie”.

Wszystkie odnowione iPady są sprzedawane z taką samą roczną gwarancją, jaka jest udzielana na fabrycznie nowe urządzenie, wraz ze wszystkimi instrukcjami i akcesoriami. Odnowione urządzenia przechodzą rygorystyczny proces testowania, naprawy, przepakowywania i czyszczenia i nie różnią się od fabrycznych egzemplarzy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)