Apple: ośmieszanie konkurencji? Nic nam o tym nie wiadomo!

Apple: ośmieszanie konkurencji? Nic nam o tym nie wiadomo!

no movie
no movie
Krzysztof Laber
02.08.2010 06:30, aktualizacja: 02.08.2010 08:30

Najwyraźniej nagrywanie filmów udowadniających, że telefony konkurencji mają tak samo złe anteny jak iPhone 4, nie okazało się marketingowym strzałem w dziesiątkę. Apple nie zamierza przyznać tego głośno, ale poczynania firmy z Cupertino zdają się świadczyć o tym, że nawet Seve Jobs uznał porażkę. Z oficjalnych witryn Apple zniknęły wyśmiewane przez wszystkich filmiki, w ich miejsce pojawiły się zdjęcia laboratorium... do testów anten.

Filmy zostały wycofane nie tylko z witryn Apple, ale również z oficjalnego kanału Apple na YouTube. Trochę szkoda, bowiem każdy filmik jaki w pocie czoła montowała ekipa Apple, stawał się kanwą zabawnej odpowiedzi reklamowej, jakiej "piętnowana" firma udzielała firmie Jobsa.

Ciekawym zagadnieniem jest prezentowane obecnie w miejscu filmików zdjęcia laboratorium do testów anten w różnych symulowanych sytuacjach. Kompleks kosztował 100 milionów dolarów, a pierwszym telefonem który przeszedł tam przedprodukcyjne testy był iPhone 4.

Obraz

Jeśli kiedyś zastanawialiście się jak wydać 100 milionów dolarów na coś kompletnie bezużytecznego, teraz macie gotową odpowiedź.

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)