Apple pracuje nad OS X Snow Leopard 10.6.2

Apple pracuje nad OS X Snow Leopard 10.6.207.10.2009 08:00
software-update
software-update
Paweł Cebula

Kilka tygodni temu, Apple opublikowało aktualizacje Snow Leoparda do wersji 10.6.1. Dzisiaj pojawiły się informacje, że w trakcie przygotowania jest kolejna aktualizacja, która wniesie naprawdę potężną liczbę zmian, poprawek i usprawnień w działaniu Snow Leoparda.

Najnowsza testowa wersja uaktualnienia została już przesłana do programistów współpracujących z Apple. Lista elementów, jakich dotyczyć będą zmiany jest podobno bardzo długa - włączając w to aplikacje (Książka adresowa, QuickTime), usługi (Spotlight, Time Machine), a nawet obsługę elementów sprzętowych, takich jak porty USB i Bluetooth.

Bardzo istotne jest to, że Apple zlokalizowało i próbuje usunąć pewne irytujące błędy, jakie pojawiają się w trakcie normalnej pracy z systemem - mowa tutaj o zawieszaniu się odtwarzacza DVD, nagłego zamykania się okna preferencji ochrony rodzicielskiej, czy nierozpoznawanie napędu optycznego.

Obraz aktualizacji zajmuje ok. 445 MB, a więc jest to potwierdzenie sporej liczby zmian, jakie zostaną wprowadzone do systemu, po dokonaniu instalacji. Premiery Mac OS X 10.6.2 można spodziewać się w przeciągu najbliższych tygodni, a wiele zależeć będzie od tego, czy w trakcie testów nie pojawią się jakieś komplikacje.

Źródło: AppleInsider

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)