Apple sprzedało ponad milion iPhone'ów 3GS

Apple sprzedało ponad milion iPhone'ów 3GS

buystrip-iphone-20090608
buystrip-iphone-20090608
Paweł Cebula
22.06.2009 15:30, aktualizacja: 22.06.2009 17:30

Nie było zagadką to, że Apple sprzeda iPhone'a 3GS w dziesiątkach milionów sztuk. Wiele osób zastanawiało się, jak szybko sprzedany zostanie milionowy egzemplarz telefonu zaprojektowanego przez firmę z Cupertino. Okazało się, że potrzeba było niecałe 3 dni. Ciekawie prezentują się statystyki pobrań firmware'u 3.0.

Obserwując fora dyskusyjne, blogi, czy nawet kolejki ustawiające się przed Apple Store można było być pewnym, że iPhone 3GS odniesie równie wielki sukces, jak to miało miejsce w przypadku poprzednich modeli. Pierwsi dostęp do najnowszego urządzenia mieli klienci ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W Polsce będzie dostępny od 9 lipca.

iPhone OS 3.0 został pobrany ponad 6 milionów razy w ciągu tylko pierwszych pięciu dni od chwili udostępnienia. Jak widać zainteresowanie jest spore, ale przyznam się szczerze, że spodziewałem się nieco lepszego wyniku - tym bardziej, że funkcje takie jak MMSy, czy Kopiuj-Wklej, były wyczekiwane od dość dawna.

Przy okazji dowiadujemy się, że App Store oferuje już ponad 50 tys. aplikacji, gier i narzędzi, z których mogą korzystać posiadacze iPodów touch i iPhone'ów z zainstalowanym oprogramowaniem 2.0 lub nowszym.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)