Apple Store 2.0 [wideo]

Apple Store 2.0 [wideo]
Zbyszek Kowal

23.05.2011 04:25, aktual.: 23.05.2011 06:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blogosfera rozpisuje się na temat nowej, „rewolucyjnej” zmiany w sklepach detalicznych Apple’a. Wszystkie papierowe informacje obok produktów zniknęły. Zastąpiły je „specjalne” iPady 2. Krok w stronę multimedialności?

Oczywiście tylko Apple oraz skupieni wokół firmy z Cupertino dziennikarze potrafią narobić tyle szumu wokół takiej błahostki. No cóż, my również nie będziemy gorsi i poniżej przedstawiamy Wam materiały wideo ukazujące multimedialne stanowiska informacyjne w sklepach Apple'a.

Najkrócej rzecz ujmując: zamiast dotychczasowych kartek papieru, na których znajdowały się informacje o produkcje, pojawiły się iPady 2, a na nich multimedialna treść produktu. Tablet został przeszklony i zabudowany, a Home button dezaktywowany tak, aby nie można było na nim zrobić nic oprócz przeglądania informacji wczytywanych z serwera.

Jak się jednak okazuje, istnieje kombinacja sekretnych gestów, które odblokowują iPada 2. Gesty te znane są pracownikom sklepów Apple’a, o całej sprawie wiedzą również dziennikarze. Na razie nikt nie ujawnił listy gestów. Poniżej możecie zobaczyć jednak odblokowanego iPada.

I jak się Wam podoba taka rewolucyjna zmiana? iPad zamiast kartki papieru, możliwość wezwania pracownika do konkretnego urządzenia. No tak, to skok w przyszłość.

Źródło: 9to5mac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)