Apple stworzy własne gry na iPhone'a?

Apple stworzy własne gry na iPhone'a?

Apple stworzy własne gry na iPhone'a?
Paweł Żmuda
16.11.2009 12:01, aktualizacja: 16.11.2009 13:01

O problemach napotykających developerów gier i aplikacji dla iPhone'a pisaliśmy już wielokrotnie. Wygląda na to, że koncern Apple pragnie wziąć sprawy w swoje ręce i zakończyć problemy z akceptacją aplikacji w najprostszy z możliwych sposobów. Na stronie Apple pojawiło się ogłoszenie. Koncern poszukuje specjalisty na stanowisko "Game/Media Software Engineer" z trzy-czteroletnim doświadczeniem w produkcji gier.

Czy Apple faktycznie chce tworzyć własne gry? Nie wiadomo. Do tej pory w App Store znalazły się cztery aplikacje przygotowane przez koncern Apple z czego tylko jedna z nich - Texas Hold'em wydana w 2008 roku była grą. Może poszukiwany jest tylko ktoś, kto będzie zajmować się akceptacją zgłoszeń wysyłanych do App Store. Miejmy nadzieję, że odpowiedzi na wiele pojawiających się w tym momencie pytań poznamy już wkrótce. Jeśli nie, to będziemy musieli poczekać do WWDC 2010.

Jeśli chcecie pracować dla Apple musicie przygotować się na pracę w siedzibie firmy w Cupertino. Oprócz doświadczenia w branży potrzebna jest między innymi znajomość C i C++, umiejętność pracy w małym zespole oraz fascynacja grami. Pełna treść ogłoszenia znajduje się pod tym adresem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)