Apple: trzy nowe iPhone'y i nie tylko?

iphone3gsa
iphone3gsa
Komórkomania.pl

05.04.2010 10:36, aktual.: 05.04.2010 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Głównym źródłem spekulacji odnośnie premier kolejnych iPhone'ów były zazwyczaj testowe wersje oprogramowania, wysyłane niedługo przed WWDC do developerów. Ci zaś, kopiąc głęboko w plikach najnowszego software, natykali się na poszlaki nowych funkcji, a nawet urządzeń. Większość z odkryć i mniemań developerów sprawdzała się. Ciekawe, czy i tym razem tak będzie, albowiem w zawartości Firmware 3,2 dla iPhone'a odkryto informacje, które mogą świadczyć o zbliżających się 3 nowych iPhone'ach.

Oto zrzut ekranu z widoku na pewien folder w OS 3,2, wykonany przez serwis BGR:

Obraz

Prognozuje się, że Apple zaprezentuje dwie odsłony iPhone'a. Jedną normalną, dostępną dla wszystkich, jak zawsze, a druga przypadnie na wyłączność dla sieci Verizon. Jednak co mają oznaczać 3 iPhone?

Zastanawiające są także wiersze iPod 4.1 oraz iProd 2.1. iProd to, jak zasugerował jeden z naszych czytelników (James+Bond), prawdopodobnie kolejny tablet firmy, który dla odmiany będzie działać pod kontrolą systemu Mac OS X. Wygląda na to, że Apple bardzo pozytywnie wszystkich zaskoczy podczas zbliżającego się WWDC.

źródło: BGR

Źródło: SIMblog.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)