Apple: trzy nowe iPhone'y i nie tylko?

Apple: trzy nowe iPhone'y i nie tylko?05.04.2010 10:36
iphone3gsa
iphone3gsa
Komórkomania.pl

Głównym źródłem spekulacji odnośnie premier kolejnych iPhone'ów były zazwyczaj testowe wersje oprogramowania, wysyłane niedługo przed WWDC do developerów. Ci zaś, kopiąc głęboko w plikach najnowszego software, natykali się na poszlaki nowych funkcji, a nawet urządzeń. Większość z odkryć i mniemań developerów sprawdzała się. Ciekawe, czy i tym razem tak będzie, albowiem w zawartości Firmware 3,2 dla iPhone'a odkryto informacje, które mogą świadczyć o zbliżających się 3 nowych iPhone'ach.

Oto zrzut ekranu z widoku na pewien folder w OS 3,2, wykonany przez serwis BGR:

411647751152271916

Prognozuje się, że Apple zaprezentuje dwie odsłony iPhone'a. Jedną normalną, dostępną dla wszystkich, jak zawsze, a druga przypadnie na wyłączność dla sieci Verizon. Jednak co mają oznaczać 3 iPhone?

Zastanawiające są także wiersze iPod 4.1 oraz iProd 2.1. iProd to, jak zasugerował jeden z naszych czytelników (James+Bond), prawdopodobnie kolejny tablet firmy, który dla odmiany będzie działać pod kontrolą systemu Mac OS X. Wygląda na to, że Apple bardzo pozytywnie wszystkich zaskoczy podczas zbliżającego się WWDC.

źródło: BGR

Źródło: SIMblog.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)