Apple tworząc iOS 9 śmiało mogłoby czerpać z tego konceptu

Apple tworząc iOS 9 śmiało mogłoby czerpać z tego konceptu

Apple tworząc iOS 9 śmiało mogłoby czerpać z tego konceptu
Mateusz Żołyniak
27.11.2014 20:43, aktualizacja: 27.11.2014 21:43

Apple pracuje już nad iOS 9, który w przyszłym roku trafi na pokłady iPhone'ów i iPadów. Jaki może być nowy OS firmy z Cupertino? Tego nie wiadomo, ale fanowskich wizji nie brakuje. Jedną z najciekawszych zaprezentował ostatnio Ralph Theodory.

Autor przygotował prezentację wideo z nowościami, które z chęcią zobaczyłby w kolejnej wersji systemu iOS. Co ważne, nie skupiał się on na abstrakcyjnych pomysłach, a zamiast tego postawił na realne, możliwe do wprowadzenia funkcje. Cześć z nich prezentuje się naprawdę interesująco, o czym możecie przekonać się sami z poniższego materiału.

iOS 9 Concept Part 1

Nie wszystkie zaprezentowane "nowości" uważam za przydatne, ale część z nich fajnie byłoby zobaczyć w systemie Apple'a. Wśród nich są:

  • []historia ustawień, która pozwala na przeglądanie i przywracanie wcześniej wprowadzanych zmian w systemie,[]możliwość przechodzenia do ustawień aplikacji z poziomu przełącznika zadań,[]inteligentny tryb zasypiania, który automatycznie wyłączy muzykę (lub inną aplikację multimedialną), gdy zaśniemy,[]możliwość edycji funkcji przypisanych do przycisku Home.

Ekipa odpowiedzialna za iOS mogłaby podłapać kilka pomysłów i z powodzeniem wprowadzić je w nowej wersji systemu. Większość z pewnością spodobałaby się użytkownikom iPhone'ów i iPadów.

Które z zaprezentowanych przez Ralpha funkcji widzielibyście w iOS 9? A możecie macie inne pomysły na nowości, które powinno wprowadzić Apple'a?

Źródło: Ralph Theodory via PhoneArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)