Apple ukrywa przed nami tajemniczą fabrykę iPhone'a 4?

Apple ukrywa przed nami tajemniczą fabrykę iPhone'a 4?
Paweł Żmuda

03.08.2010 10:41, aktual.: 03.08.2010 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Problemy z utratą zasięgu przez iPhone'a 4 zostały mistrzowsko rozegrane przez Apple. Gdy nasza uwaga zwrócona była w kierunku klipów demonstrujących, że według Apple nie tylko ich nowy smartfon ma problemy z anteną, firma rozpoczęła działania mające na celu całkowite wyeliminowanie wad. Prawdopodobnie Apple wynajęło właśnie drugą fabrykę do produkcji iPhone'a 4.

Taśmy produkcyjne wynajęte zostały od firmy Hon Hai Precision Industry, czyli od Foxconna. Hon Hai już wkrótce wznieść ma pełnowymiarową fabrykę wartą około 100 milionów dolarów, dostosowaną wyłącznie do potrzeb Apple. Prawdopodobnie druga linia produkcyjna potrzebna jest do budowy smartfonów pracujących w CDMA, które przeznaczone będą dla sieci Verizon.

Dziennikarze Computerworld sugerują jednak, że Apple może równocześnie testować zupełnie nową konstrukcję iPhone'a 4 ze zmienionym układem anteny. Plotki te oparte są o słowa samego Jobsa, który podczas słynnej już konferencji informował, że Apple cały czas pracuje nad alternatywnymi rozwiązaniami, oraz przez to, że do dziś nie wiemy kiedy na rynku pojawi się biały iPhone 4.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)