Zobacz najważniejsze funkcje Apple Watcha na filmach

Zobacz najważniejsze funkcje Apple Watcha na filmach

Apple Watch Edition
Apple Watch Edition
Źródło zdjęć: © Apple
Konrad Błaszak
04.04.2015 13:31, aktualizacja: 04.04.2015 16:26

Apple Watch to bez wątpienia wyczekiwany przez wielu gadżet, a jego premiera na półkach sklepowych zbliża się coraz większymi krokami. Dlatego firma z Cupertino wypuściła do sieci kilka poradników wyjaśniających. jak korzystać z konkretnych funkcji tego urządzenia.

Z każdym tygodniem dowiadujemy się więcej o Apple Watchu. Na premierze poznaliśmy ceny i funkcje, a niedawno dowidzieliśmy się, że chętni na najdroższą edycję tego zegarka mogą liczyć na specjalne traktowanie. Teraz dochodzą do tego wspomniane poradniki.

Pierwszy film nazywa się "Welcome" i jest to przegląd najważniejszych możliwości zegarka Apple'a. Trwa on prawie 5 minut, ale jeśli chcielibyście poznać ten gadżet trochę lepiej to warto poświęcić ten czas na obejrzenie tego filmu.

Kolejny film skupia się na wiadomościach w Apple Watchu. Dowiadujemy się z niego, jak możemy je odczytywać (poprzez podniesienie nadgarstka), odpowiadać na różne sposoby (tekst, głos, obrazki) czy ustalać najczęściej stosowane wzory wiadomości.

Trzeci z poradników skupia się na tarczach naszego zegarka. Oprócz wyboru koloru czy rodzaju tarczy możemy zdecydować się na jeden z wielu stylów. Dodatkowo w rogach wyświetlacza możemy dodać najważniejsze dla nas informacje.

Ostatnią z zaprezentowanych rzeczy jest "Digital Touch". Ta funkcja pozwala nam komunikować się z innymi użytkownikami zegarków Apple wysyłając im narysowane przez nas wzory czy nawet nasze bicie serca.

Jeśli jesteście zainteresowani możliwościami tego zegarka, koniecznie musicie śledzić stronę Apple'a, ponieważ firma z Cupertino chce pokazać jeszcze 7 podobnych poradników. Będą one dotyczyć Siri, map, wykonywania połączeń głosowych, muzyki, usługi Apple Pay oraz naszego wysiłku i ćwiczeń.

Muszę przyznać, że Apple świetne promuje swoje nadchodzące zegarki. Firma z Cupertino stara się pokazać, że nie to jest to tylko dodatek do iPhone'a, ale pełnowartościowy produkt, który zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Zupełnie nie będę zdziwiony jak Apple Watch pobije wszelkie rekordy sprzedaży na rynku smartwatchy, tak jak to przewidują analitycy. Producent urządzeń z nadgryzionym jabłkiem doskonale wie jak sprawić, żeby ludzie pokochali te produkty i ten rok bez wątpienia będzie należeć do nich.

Przypominam, że Apple Watch trafi do sprzedaży 24 kwietnia w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Kanadzie, Chinach, Hongkongu, Japonii oraz Australii.

Źródło: apple.com via phonearena.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)