Apple WWDC 2011 bez premiery nowego iPhone'a?

Apple WWDC 2011 bez premiery nowego iPhone'a?

Apple
Apple
Paweł Żmuda
28.03.2011 15:31, aktualizacja: 28.03.2011 17:31

Konferencja WWDC 2011 odbędzie się 6-10 czerwca w centrum konferencyjnym Moscone West w San Francisco. Wejściówki na imprezę dla deweloperów wyceniono na 1599 dolarów amerykańskich. Zwykle podczas WWDC fani koncernu z Cupertino dostawali prezent w postaci nowego iPhone'a. W tym roku może być inaczej.

W materiałach przesłanych do deweloperów firma Apple zdradziła, że głównym tematem konferencji będą systemy Mac OS oraz iOS. Nic dziwnego - w końcu WWDC to spotkanie programistów. W Sieci pojawiły się już informacje, z których wynika, że w czerwcu nie zobaczymy nowego smartfona.

Jim Dalrymple z The Loop pisze:

Apple skupi się wyłącznie na oprogramowaniu. Potwierdzają to moje źródła. Na WWDC 2011 nie możemy spodziewać się nowości sprzętowych.

W sprawie czerwcowej premiery nowego iPhone'a już wcześniej wypowiadali się analitycy. Craig Berger z firmy FBR uważa, że nowe urządzenie zostanie zaprezentowane dopiero we wrześniu.

Nie możemy myśleć schematycznie. Nie widzę żadnej przyczyny, dla której Apple miałby podążać zgodnie z wyznaczonym już schematem. Firma musi wyprzedzać konkurencję - komentuje Michael Gartenberg z firmy analitycznej Gartner.

Warto pamiętać, że wypowiedzi analityków są zwykle spekulacjami. Prawdy o premierze nowego iPhone'a nie poznamy pewnie aż do rozpoczęcia WWDC 2011. Chyba że ktoś wcześniej zdobędzie supertajny prototyp ;).

Źródło: macrumors

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)